ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Monster Energy Zero Cukru – jakie smaki kupimy w Polsce?

Jakie smaki energetyka Monster Energy Zero Cukru znajdziemy w polskich sklepach?

Monster Energy Zero Cukru – jakie smaki kupimy w Polsce?

Monster Energy to niewątpliwie najpopularniejsza marka napojów energetycznych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. W swoim asortymencie posiada zarówno klasyczne, słodzone cukrem energetyki, jak i te w wersji bez jego dodatku. Jakie wersje smakowe Monster Energy Zero Cukru znajdziemy w polskich sklepach?

Monster Energy bez dodatku cukru na polskim rynku

Wiedzieliście, że Polska to kraj będący w europejskiej czołówce jeśli chodzi o dostępność i wybór smaków napoju energetycznego Monster bez dodatku cukru? Co więcej, wybierając się do sklepów spożywczych, Monster Energy Zero Cukru znajdziemy w większej ilości wersji smakowych, niż tych klasycznych z jego dodatkiem! Jesteśmy krajem, który stale poszerza ofertę sklepów o nowości – w tym tygodniu miała miejsce premiera Monster Energy Peachy Keen o smaku brzoskwiniowym, a jeszcze wcześniej – Monster Energy Ultra Rosa w różowej puszce. Zbierzmy ze sobą wszystkie smaki Monstera Zero, jakie kupimy w Polsce!

Jakie smaki Monster Energy Zero Cukru kupimy w Polsce?

  • Monster Energy Ultra Watermelon
  • Monster Energy Ultra Paradise
  • Monster Energy Ultra Blue
  • Monster Energy Ultra Fiesta Mango
  • Monster Energy Ultra Rosa
  • Monster Energy Ultra
  • Monster Energy Lewis Hamilton
  • Monster Energy Absolutely Zero
  • Monster Energy Ultra Gold
  • Monster Energy Ultra Violet

W jakich sklepach kupimy napoje energetyczne Monster bez cukru?

W naszym kraju znajdziemy aż 10 wersji smakowych napoju energetycznego w wersji bez dodatku cukru! Niewątpliwie sklepem, który oferuje ich największy wybór jest Żabka, do której trafiają wszystkie nowości od Monster Energy! Cena wynosi 6.99 zł za puszkę napoju, jednak sklep często oferuje promocje, podczas których cena za Monster Energy jest niższa, jeśli zakupimy dwa lub trzy produkty w dowolnych smakach. W niższej cenie zakupimy napój w sieci sklepu Biedronkachoć wybór jest nieco mniejszy, znajdziemy w nim m.in. jedne z najchętniej kupowanych wersji smakowych Monster – Lewis Hamilton i Absolutely Zero. Dodatkowo, to właśnie w Biedronce miała miejsce wielka premiera napojów, które powróciły na polski rynek.

Okazjonalnie, Monster Energy Zero Cukru dostaniemy także w Lidlu w równie atrakcyjnej cenie, co w Biedronce oraz w stałej ofercie najpopularniejszych sklepów w Polsce – m.in. Auchan, Carrefour, ALDI i Kaufland’a. Cena waha się w granicach 6-7 zł.

Jaki smak Monster Energy Zero Cukru jest najlepszy?

Zdania są podzielone i każda z wersji smakowych energetyka znajduje swoich ulubieńców! Niewątpliwie jednak, cieszącymi się największą ilością pozytywnych opinii są Monster Energy Lewis Hamilton i Absolutely Zero. Nie bez powodu ich wielki powrót do Polski wywołał takie zainteresowanie! A które ze smaków napoju energetycznego w wersji bez dodatku cukru należą do Waszych ulubionych?

Jak często sięgacie po napoje energetyczne? Zgadzacie się z opinią, że to właśnie Monster Energy jest marką oferującą najlepsze pod względem smaku energetyki? Dajcie znać, który Monster Energy Zero Cukru należy do Waszych ulubionych!

Śledź @fit_recenzje na Instagramie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata fitness!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]