ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
KFD Clear Whey – białko inne niż wszystkie

KFD Clear Whey to najnowsza odżywka białkowa, wyróżniająca się spośród innych, znanych już białek dostępnych w asortymencie marki.

KFD Clear Whey – białko inne niż wszystkie

KFD Clear Whey jest hydrolizowanym izolatem białka serwatkowego. Czym wyróżnia się na tle innych odżywek białkowych? Jakie są jej wartości odżywcze i skład?

Jakie są różnice pomiędzy hydrolizowanym białkiem KFD a klasycznym białkiem serwatkowym?

KFD Clear Whey to hydrozliowany izolat białka serwatkowego. Co to oznacza? Proces zwany hydrolizą polega na częściowym rozbiciu białka na wolne aminokwasy, co w konsekwencji skutkuje lepszym i szybszym wchłonięciem oraz łatwiejszym trawieniem, niż w przypadku klasycznych odżywek. Procesowi może zostać poddane każde źródło protein, nie tracąc przy tym swoich właściwości. Otrzymany surowiec to wciąż 70-80% zawartości białka, a jedyną cechą, która w tym przypadku go wyróżnia, jest tak zwane „pocięcie” na aminokwasy. 

Clear Whey – jaki jest smak i konsystencja hydrozlizowanego białka?

KFD Clear Whey cechuje się swym intensywnym, wyrazistym smakiem, pozbawionym mlecznego posmaku, co wyróżnia produkt na tle izolatów białka serwatkowego, nie poddanych hydrolizie. Rozpuszczalność białka jest dobra zarówno z dodatkiem mleka, jak i wody, a konsystencja zależna od wybranego płynu. W przypadku użycia wody, otrzymamy klarowny napój o orzeźwiającym, owocowym smaku, natomiast w przypadku wymieszania białka z mlekiem, będzie miało kremową konsystencję o mlecznym smaku. Produkt jest dobrą alternatywą dla osób, które nie przepadają za klasycznym smakiem odżywek białkowych, charakteryzującym się mlecznym posmakiem.

Czy zastosowanie KFD Clear Whey rózni się od innych odżywek białkowych?

Zastosowanie hydrolizowanego białka serwatkowego, jest dokładnie takie samo, jak w przypadku białka nie poddanemu temu procesowi. Odżywka białkowa KFD to idealny sposób na urozmaicenie diety i wzbogacenie smaku codziennych posiłków. Oprócz klasycznego zastosowania w formie shake’u, świetnie smakuje jako dodatek do wszelkich posiłków na słodko: owsianek, omletów, domowych lodów, mas naleśnikowych, gofrowych a także ciast i różnego rodzaju deserów, wzbogacając posiłek o jeszcze lepszy, słodki i niebanalny smak! 

KFD Clear Whey dostępny jest w 3 wersjach smakowych:

Najnowsze odżywki białkowe KFD kupisz w sklepie FITREC.PL, a z kodem „FITRECENZJE” otrzymasz rabat na całe zamówienie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]