ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Świadomy Wybór – syropy zero „słony karmel”
23.11.2019 05:25
#świadomy wybór #syropy zero

Dzisiaj kolejny post z serii „Świadomy Wybór”! Tym razem idę o krok dalej. Zamiast porównania dwóch produktów, od...

Świadomy Wybór – syropy zero „słony karmel”

Dzisiaj kolejny post z serii „Świadomy Wybór”! Tym razem idę o krok dalej. Zamiast porównania dwóch produktów, od razu biorę pod lupę cztery. Są to syropy „zero kalorii” o smaku słonego karmelu. Co chcę przekazać w tym poście ? Już wyjaśniam. Was zaś zapraszam do lektury i dyskusji w komentarzach. ŚWIADOMY WYBÓR – syropy karmelowe!

Dzisiejsze porównanie ponownie dotyczy produktów kilku marek, które łączy taki sam skład oraz wartości odżywcze. Syropy pod marką SFD, All Nutrition, WK i 6PAK Nutrition różnią się od siebie tylko wielkością opakowania, wyglądem etykiety i oczywiście ceną. Największe kontrowersje jak zawsze budzi ta ostatnia. Na grafice możecie zobaczyć, że cena każdego z czterech syropów jest inna (w przeliczeniu na 100 ml). Jak łatwo się domyślić, wszystkie marki korzystają z tego samego producenta. W ostatnim czasie ciężko dostępny jest jednak syrop od WK i bardzo możliwe, że został on na stałe wycofany ze sprzedaży. Pozostałe trzy wciąż można kupić. Moim zdaniem warto, bo słony karmel jest jednym z najlepszych smaków wśród syropów 0 kcal. Taka jest moja opinia. Całą recenzję znajdziecie oczywiście na profilu (wersja 6PAK).

ŚWIADOMY WYBÓR – syropy karmelowe. Jeśli podobają Ci się takie infografiki i widzisz w nich wartość, udostępnij ten post dalej. Dziękuję.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]