ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Jaką frużelinę wybrać? – KFD vs All Nutrition
18.12.2020 20:23

Stało się! Do oferty KFD powróciły dżemiki bez dodatku cukru. Na początku w trzech wersjach smakowych – jedną...

Jaką frużelinę wybrać? – KFD vs All Nutrition

Stało się! Do oferty KFD powróciły dżemiki bez dodatku cukru. Na początku w trzech wersjach smakowych – jedną z nich jest Exotic Fruits. Dziś zestawiam go z Exotic Fruits in Jelly od All Nutrition. Jaką frużelinę wybrać?

Składniki KFD: ananas 20%, morele 15%, agrest 15%, mango 5%, pulpa z marakui 5%), woda, skrobia modyfikowana, guma ksantanowa, sorbinian potasu, sukraloza, karoteny

Składniki SFD: mango 16%, puree z marakui 16%, pulpa pomarańczowa 16%, kiwi 16%, ananas 16%, erytrytol, woda, skrobia kukurydziana modyfikowana, annato, aromaty, sorbinian potasu, chlorek wapnia, sukraloza.

Makroskładniki KFD: 42 kcal 0.5B/0.5T/9.7W
Makroskładniki SFD: 76 kcal 0.5B/2T/23W

Dżemik KFD vs frużelina All Nutrition

▪️ Dżemik KFD 55% owoców vs SFD 80% owoców
▪️Dżemik KFD 20 zł za 1000g vs SFD 30 zł za 1000g
▪️Dżemik KFD 1 słodzik vs SFD 2 słodziki
▪️Dżemik KFD 2 zagęstniki vs SFD 1 zagęstnik
▪️Dżemik KFD 5 różnych owoców vs SFD 5 różnych owoców
▪️Dżemik KFD kawałki owoców vs SFD kawałki owoców

Jaką frużelinę wybrać?

Przed odpowiedzią na to pytanie, trzeba się zastanowić czego oczekujemy od takiego produktu. Jeżeli jest to maksymalnie wysoka zawartość owoców i brak cukru, to lepszym wyborem wydaje się frużelina All Nutrition. Jeżeli jednak liczy się dla nas niska cena, przyzwoita zawartość owoców, brak cukru i niska kaloryczność, to zrozumiałym wyborem będzie dżemik KFD. Smak i konsystencja też są oczywiście mega ważne. O ile Exotic Fruits in Jelly już dla Was recenzowałem, to recenzja dżemiku od KFD dopiero przed nami.

Czego oczekuję od owoców w żelu?

Ja kupując taki produkt oczekuję przede wszystkim obniżonej kaloryczności, świetnej konsystencji i smaku zbliżonego do 3x bardziej kalorycznych dżemów. Jeżeli te trzy warunki są spełnione, to cena jest dla mnie ważniejsza niż zawartość owoców. Jak będzie w tym przypadku? Zobaczymy! Cieszę się na takie nowości.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]