ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Nowe Cynamonki – Lidl zmienił skład płatków!
20.11.2019 07:36
##cynamonki ##płatki #lidl

Zła wiadomość dla kupujących Cynamonki ze względu na wysoką zawartość błonnika i stosunkowo prosty skład – m.in brak...

Nowe Cynamonki – Lidl zmienił skład płatków!

Zła wiadomość dla kupujących Cynamonki ze względu na wysoką zawartość błonnika i stosunkowo prosty skład – m.in brak oleju palmowego.

Jeszcze gorsza wiadomość dla wszystkich, którzy kupowali je głównie z powodu niskiej zawartości tłuszczu. W poprzedniej wersji było to 1.7g/100g, aktualnie jest go ponad 4 razy więcej – 7.8g/100g. Jako ciekawostkę dodam, że Cini Minis mają 10.1g tłuszczów w 100g płatków.

Nic nie wnosząca zmiana dla smakoszy Cynamonków, którzy bardziej niż prosty skład i przyzwoite makrosy, cenią sobie ich zaje*isty smak.

Zwykła ciekawostka dla osób, które dowiedziały się o ich istnieniu podczas czytania tego posta lub nigdy ich nie próbowały.

Do której z tych czterech grup należycie? Nie ukrywam, że głównym motywem skłaniającym mnie do kupowania Zimtinos była niska zawartość tłuszczu. Nadal doceniam w nich jednak dużą ilość cynamonu i zbliżony do Cini Minis smak (wielu twierdzi, że nawet lepszy), dlatego tak łatwo z nich nie zrezygnuję.

PS. Nowa partia Cynamonków ma taką samą szatę graficzną, ale inny kształt opakowania. Recenzję pierwotnej wersji tych płatków znajdziecie na profilu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]