ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa Belgijskie Praliny – testuję!
29.10.2020 23:13
#po prostu naturalnie

Która to już kawa od Po Prostu Naturalnie? Mój licznik pokazuje, że to recenzja 18 smaku!

Po Prostu Naturalnie Kawa Belgijskie Praliny – testuję!

Belgijskie praliny, bo tak brzmi jego nazwa, dołączył do oferty kilka miesięcy temu. Testowałem ten smak dość długo, a dziś mogę już podzielić się swoją opinią. Próbowaliście?

Makroskładniki (100g): 0 kcal 0B|0T|0W
Skład: kawa rozpuszczalna, aromat

Jak testuję rozpuszczalne kawy od Po Prostu Naturalnie? Czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180 ml wody, 80-100 ml mleka oraz 4-5 słodzików.

Smak kawy Po Prostu Naturalnie

Mam wrażenie, że wszystkie z akcentem czekolady są niemal identyczne. Może i jest to odważna opinia, ale z pewnością zgodzi się ze mną niejedna osoba. Belgijskie praliny to smak, który mogę określić jako subtelny, mleczny i czekoladowy. Tego właśnie się po nim spodziewałem. Kawa jest bardzo smaczna i nie ma w sobie sztucznego posmaku. O ile w czarnej wersji aromat nie jest wyraźny, to po dodaniu mleka już tak. Zawsze powtarzam, że kawy smakowe wypadają najlepiej z mlekiem i słodzikiem – swoje zdanie utrzymuje. Belgijskie praliny polecam, aczkolwiek ciężko opisać mi ten smak w wielu słowach. Brakuje mu trochę charakteru.

Podsumowanie

Szukacie smacznej kawy smakowej? Po Prostu Naturalnie Belgiskie Praliny bez dwóch zdań do takich należy. Po wypiciu tylu kilogramów kaw, wiem jednak że są lepsze smaki. Do moich ulubionych bez zmian należy masło orzechowe, ciasteczko z karmelem i pralinki kokosowe. Ich aromat jest charakterystyczny!

Cena: 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]