ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa Masło Orzechowe – najlepsza kawa?
26.11.2019 05:11
#kawa #po prostu naturalnie

Ostatnio testowałem dwa smaki mielonych kaw, a dzisiaj wracam do swoich korzeni - rozpuszczalnej.

Po Prostu Naturalnie Kawa Masło Orzechowe – najlepsza kawa?

Jak wspomniałem w pierwszej recenzji, Po Prostu Naturalnie oferuje obie wersje tego napoju. Wśród rozpuszczalnych aktualnie jest do wyboru siedem smaków – Mięta, Creme Brulee, Karmel, Krówka, Rafaelllllloooo, Czekolada z Pomarańczą i Po Prostu Kawa Masło orzechowe, którą będę recenzować za chwilę.

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak testuję rozpuszczalne kawy od Po Prostu Naturalnie? Czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180 ml wody, 80-100 ml mleka oraz 4-5 słodzików.

Smak – w przeciwieństwie do mielonych kaw, tutaj mamy już do czynienia z mocnym aromatem – zarówno w zapachu, jak i w smaku. Czy jest sztuczny? W teorii może i tak, ale w praktyce w ogóle tego nie czuć. Kawa cechuje się wyraźnym smakiem arachidów, a nazwanie go masłem orzechowym jest jak najbardziej poprawne. Nie ma tu goryczki czy też chemicznego posmaku, który nierzadko towarzyszy np. syropom zero kalorii. Te słowa odnoszą się oczywiście do kawy z mlekiem i słodzikiem. Bez tych dodatków nieco bardziej zaznaczają się ziarna Arabiki. To po prostu „must try” każdego miłośnika kawy i masła orzechowego. Po Prostu Znakomicie! – 10/10.

Podsumowanie : Jeśli zależy wam na intensywnym aromacie, wybierzcie kawę rozpuszczalną – pod tym względem przebija ona kawę mieloną. Po Prostu Kawa Masło Orzechowe po prostu miażdży! Niedługo test kolejnych kaw od Po Prostu Naturalnie – z podwyższoną zawartością kofeiny, rozpuszczalnych i mielonych.

Cena : 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]