ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Fit Nowości Lipiec/Sierpień 2020 – ale jest ciekawie!
3.08.2020 14:50
#fit nowości

Po krótkiej przerwie od fit nowości w tej formie, wracam z nowym zestawieniem. Tym samym nadrabiam nowe produkty...

Fit Nowości Lipiec/Sierpień 2020 – ale jest ciekawie!

Po krótkiej przerwie od fit nowości w tej formie, wracam z nowym zestawieniem. Tym samym nadrabiam nowe produkty z końcówki lipca. Znacie już wszystkie? Dajcie znać, które produkty najbardziej Was ciekawią. Poniżej je przedstawiam, piszę o cenie i dostępności. Fit nowości lipiec/sierpień 2020!

Nowe Fanty Bez Cukru

Hiszpańskie napoje Fanta Sin Azucares dotatły do Polski! Można je kupić w czterech nietypowych smakach: arbuz, ananas, marakuja i malina. Wyglądają naprawdę ciekawie, więc na pewno będę je próbować. Puszka 330 zł kosztuje 3-4 zł w Guiltfree.

GO ON! Protein Peanut Butter

Tę nowością Sante zaskoczyło wielu! Od niedawna w ofercie marki GO ON! są dostępne masła z dodatkiem WPC. Smaki to słony karmel i czekolada. W 100g jest ok. 568 kcal 31B/41T/17W. Słoik 350g kosztuje 11-13 zł – sklep Sante.

Batony M&M’S Protein

na tę nowość czekałem najdłużej i jej ciekawi mnie najbardziej. Batony M&M’S są do kupienia w dwóch wersjach: chocolate i peanut. Makro tego drugiego w 51g: 209 kcal 15B/8.2T/21W. Będę je testować. Cena to ok. 10 zł w Strefie Mocy.

Białko Ghost Coconut Ice Cream

limitowany wakacyjny smak lodów kokosowych! To połączenie 3 rodzajów białek: WPI, WPC, WPH. Ghost ujawnia ich dokładny podział na etykiecie. Makro w 100g: 382 kcal 73.4/4.4T/11.7W. Około 170 zł za 924g w Guiltfree.

Nowe Monstery Bez Cukru

W tym roku na premiery napojów zero nie możemy narzekać. Kilka dni temu w Żabkach pojawiły się Monstery Ultra w wersji Paradise i Blue, a na stacjach Orlen Mule. Ten ostatni ma imbirowy smak. Cena za Ultra to ok. 5 zł, a za Mule ok. 7 zł.

Nuts 'n More Masło Orzechowe w Proszku

Zawitało na Amazon dość niedawno. Masła są dostępne w trzech smakach: salted caramel, cookie dough oraz maple waffle. Ich skład bazuje na mące orzechowej. Porcja 13g to: 50 kcal 4B/1T/6W. Cena to ok. 49 zł za 255g.

To były fit nowości lipiec/sierpień 2020. Mam nadzieję, że ten post jest dla Was przydatny i w jakiś sposób przyda Wam się przy kolejnych „fit” zakupach. O innych nowościach będę pisać na bieżąco. Miłego dnia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]