monster energy ultra paradise zero sugar

Monster Zero Ultra Paradise – smak, sklep i cena!

Nowy Monster w Polsce! TAK! Dokładnie w sklepie light Guiltfree.pl (teraz również w Żabkach). Zielony Monster przywołuje smaki raju, a przynajmniej tak opisuje go sama firma. Możemy się zatem spodziewać mieszanki tropikalnych smaków. Monster Energy nigdy jednoznacznie nie opisuje jakie aromaty są ukryte w napojach Ultra Zero i pozwala każdemu opisać je samemu. Ja też to zaraz zrobię! Zapraszam na recenzję nowości – Monster Zero Ultra Paradise!

Makroskładniki (100ml): 3 kcal 0B|0T|0.9W
Skład: woda gazowana, regulator kwasowości, tauryna, ekstrakt żeń szenia, aromaty, substancje konserwujące, sukraloza, acesulfam-k, maltodekstryna, kofeina, witaminy, chlorek sodu, ekstrakt krokosza barwierskiego, oleje roślinne, skrobia modyfikowana, inozytol, barwnik

Smak Monstera Ultra Paradise

Od razu skojarzył mi się z napojami Bolero! Każdy, kto próbował już większość saszetek na pewno rozpozna część smaków Monstera Ultra Paradise. Ja zdecydowanie najbardziej wyczuwam tutaj arbuza oraz melona – ich orzeźwiający, wodnisty i rześki smak. Oba owoce bardzo lubię, więc na PLUS! Poza nimi są także aromaty kiwi, ananasa i jabłka. Jestem pewien, że nie pijąc wcześniej napojów Bolero, ciężko byłoby mi je odgadnąć. Na szczęście się udało, chociaż na tych owocach pewnie się nie kończy. Monster Zero Ultra Paradise jak najbardziej można nazwać rajem! Owoców jest w nim pod dostatkiem, a ja nie wiem czy istnieje drugi napój z tak szeroką gamą aromatów. Mnie smak bardzo pasuje i uważam go za jeden z najlepszych. Na głównym planie jest słodkość, ale typowej kwaskowatości nie brakuje. Myślę, że przypadnie do gustu Wielu!

Podsumowanie

Jak dobrze, że przetestowałem ten napój! Monster Ultra Paradise Zero Sugar wskakuje na drugie miejsce w moim rankingu tych energetyków. Na czele wciąż pozostaje Monster Zero Ultra Violet. Kiedy piszę ten post, zielony Monster jest dostępny w cenie 6.63 zł i uważam, że jest jej wart. W 100ml zawiera 3 kcal i 30mg kofeiny, a potrafi wywołać uśmiech na twarzy. Próbowaliście?

Cena: ok. 5-7 zł (m.in Żabka i Strefa Mocy)

  • 9.5/10
    SMAK - 9.5/10
9.5/10
Sending
User Review
6.12/10 (13 votes)
%d bloggers like this: