ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Wolt kod rabatowy | „FITRECENZJE” | 4 x 10 zł

W aplikacji Wolt zamówisz nie tylko jedzenie, lecz także produkty spożywcze. Z kodem FITRECENZJE zaoszczędzisz na zakupach!

Wolt kod rabatowy | „FITRECENZJE” | 4 x 10 zł

Restauracje, zakupy spożywcze, a może karma dla Twojego zwierzaka? W aplikacji Wolt możesz szybko złożyć zamówienie z dostawą do domu lub odbiorem osobistym. Wolt kod rabatowy? Skorzystaj ze zniżki 4×10 zł na pierwsze zamówienia! Wystarczy, że dodasz kod „FITRECENZJE”

Wolt – kody promocyjne, rabaty, zniżki

Jak dodać kod rabatowy Wolt? To bardzo proste!

Najpierw pobierz aplikację Wolt w Google Play lub App Store na swoim smartfonie, a następnie dokonaj rejestracji wybraną metodą.

Aplikacja Wolt App Store: https://apps.apple.com/pl/app/wolt-dostawa-jedzenia/id943905271?l=pl

Aplikacja Wolt Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wolt.android&gl=US

Przed realizacją zamówienia w „koszyku” znajdziesz miejsce na wpisanie kodu promocyjnego. Możesz to też zrobić wchodząc w profil > wpisz kod promocyjny.

Teraz wystarczy, że w pustym polu wpiszesz „FITRECENZJE”

To wszystko! Swoją zniżkę znajdziesz w profilu, w zakładce „Wolt Credits”. Kod promocyjny Wolt jest ważny 30 dni od aktywacji. Nie zwlekaj z zamówieniem, aby kod nie przepadł!

Po aktywacji kodu rabatowego, możesz przejść do wyboru restauracji lub sklepu i złożyć swoje zamówienie. Na etapie finalizacji znajdziesz pole z Twoim kodem.

Smacznego!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]