WK Dobry Sos Galaretka w Czekoladzie – test smaku!

Kilka dni testowania i cała butelka nowego syropu od WK SKLEP skończona. To oznacza, że czas podzielić się z wami moją opinią. Galaretka w czekoladzie to jeden z najbardziej oryginalnych smaków na rynku.

Makroskładniki (100g) : 12 kcal 0.22B|0.09Tl1.7W
Skład : woda, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0.9%), guma ksantanowa, guma celulozowa, aromaty, sorbiniany potasu, benzoesan sodu, sukraloza

Konsystencja syropu WK

Podobnie jak większość syropów tej firmy, ten także jest gęsty. Co za tym idzie, nie rozlewa się na wszystkie strony i nie tworzy “kałuży” po wylaniu na omleta czy naleśniki. Dobrze rozpuszcza się także w kawie.

Smak WK Dobry Sos Galaretka w Czekoladzie

Sztos! Każdy kto kiedykolwiek jadł czekoladowe galaretki widoczne na grafice opakowania, na pewno je tutaj rozpozna. Aromat pomarańczy jest bardzo intensywny i świetnie pasuje do słodkiej mlecznej czekolady. Syrop smakuje mi w każdym wydaniu i należy do tych, które można pić prosto z butelki.

Podsumowanie

Dobry Sos Galaretka w czekoladzie – smak tej nowości można bez problemu poznać nawet nie znając etykiety, a w tego typu produktach nie zawsze się to zdarza. Do tego znakomita konsystencja i mamy topowy syrop 0 kcal. A wy jak go oceniacie ?

Cena: ok. 20 zł (WK SKLEP)

  • 8/10
    KONSYSTENCJA - 8/10
  • 9/10
    SMAK - 9/10
8.5/10
Sending
User Review
0/10 (0 votes)

Leave a Reply

%d bloggers like this: