ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Siłownia Plenerowa Warszawski Koks! – otwarcie na warszawskiej Ochocie

Wielkie otwarcie Siłowni Plenerowej Warszawski Koks! Co wiemy na temat nowego obiektu?

Siłownia Plenerowa Warszawski Koks! – otwarcie na warszawskiej Ochocie

Siłownia Plenerowa Warszawski Koks staje się faktem! Choć o planach, dotyczących stworzenia miejsca treningowego we współpracy z ekipą WK słyszeliśmy już jakiś czas temu, informacje na temat jej otwarcia do tej pory były nieznane. Aż do teraz! Co wiemy na temat nowego obiektu sportowego w Warszawie?

Nowa siłownia plenerowa powstała z inicjatywy ekipy WK!

O pierwszych rozmowach i planach dotyczących powstania nowego obiektu sportowego we współpracy z WK dowiedzieliśmy się w marcu tego roku. Dziś znamy datę jej oficjalnego otwarcia! Siłownia pod chmurką nie będzie taka jak wszystkieekipa Warszawskiego Koksu zna swoje potrzeby, a ich kreatywność przyczyniła się do powstania miejsca, wyróżniającego się na tle innych siłowni plenerowych. Wraz z urzędnikami warszawskiej dzielnicy Ochota zrealizowano projekt, który ma być odpowiedni i satysfakcjonujący zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i początkujących.

Siłownia Plenerowa Warszawski Koks inna niż wszystkie!

Siłownie plenerowe są obiektami, które co raz częściej znaleźć możemy na osiedlach, parkach i skwerach. Miejsce powstałe z inicjatywy ekipy Warszawskiego Koksu nie będzie jednak miejscem, takie jak inne! Profesjonalny sprzęt, duża ilość maszyn i wyposażenie, którego jeszcze nie było!

Co wyróżnia Siłownie Plenerową WK?

  • aż 17 urządzeń, z czego 12 sfinansowanych przez ekipę Warszawskiego Koksu
  • bogate wyposażenie: worki treningowe, urządzenia do treningu siłowego i hantle
  • duże, regulowane obciążenia, umożliwiające trening zarówno profesjonalistom, jak i amatorom treningu siłowego
  • kod QR umieszczony na każdej maszynie, który po zeskanowaniu przekieruje nas na stronę internetową, gdzie znajdziemy instrukcję i filmy pokazujące prawidłowe korzystanie z urządzenia
  • otwarta cały rok, 24/7, całkowicie za darmo

Siłownia Plenerowa Warszawski Koks – gdzie się znajduje i kiedy zostanie otwarta?

Najnowszy obiekt sportowy znajduje się w Parku Malickiego na warszawskiej Ochocie, a jego oficjalne otwarcia ma miejsce już jutro! W sobotę, 28 października o godzinie 12.00 Siłownia Plenerowa Warszawski Koks zostanie udostępniona do użytku. Z tej okazji powstało wydarzenie na Facebooku, bardzo możliwe, że na oficjalnym otwarciu obiektu spotkamy także ekipę WK! Weźmiecie udział?

Trzeba przyznać, że projekt nowej siłowni plenerowej w Warszawie prezentuje się obiecująco! Choć na jej otwarcie musieliśmy poczekać nieco więcej, niż zadeklarował Urząd Dzielnicy Ochota, z pewnością będzie miejscem, cieszącym się będzie dużym zainteresowaniem. Dajcie znać, czy planujecie odwiedzić i przetestować Siłownie Plenerową Warszawskiego Koksu!

Śledź @fit_recenzje na Instagramie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata fitness!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]