ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
„Serio mam to pod kamerę mówić?” – komunikacyjna wpadka WK

WK zalicza wpadkę! Dotyczy premiery nowego smaku WK DZIK Dzik Energy - Grape.

„Serio mam to pod kamerę mówić?” – komunikacyjna wpadka WK

Wpadka WK! Dzik Energy Grape, zapowiadany na pojawienie się w sklepach 17 kwietnia, nie znalazł się w żadnym ze sklepów sieci Biedronka. Jaki jest tego powód i kiedy rzeczywiście napój pojawi się w sklepach?

Premiera Dzik Energy Grape – wpadka WK

O tej premierze było głośno! Z początku ukrywany smak nowego Dzik Energy swoją premierę miał mieć wczoraj – 17 kwietnia w Biedronce. Baner z taką informacją wyświetlany był między innymi podczas wywiadów na konferencji Fame MMA. Premiera okazała się być wielkim rozczarowaniem – grono fanów, pragnących przetestować napój energetyczny, wyszło ze sklepu z pustymi rękami. Data premiery Dzik Energy Grape okazała się błędna.

„Przepraszamy” – wyjaśnienia ze strony WK

W dniu wczorajszym, po fali komentarzy o braku dostępności zapowiadanego Fioletowego Dzika w Biedronkach, ekipa WK opublikowała na oficjalnej stronie na facebooku wyjaśnienia. „16 tydzień nie oznaczał poniedziałku, tylko czwartek” – tłumaczy Daniel Bęza, Kierownik Logistyki i Sprzedaży. Premiera Dzik Energy Grape będzie miała zatem miejsce 20 kwietnia, w czwartek. Możemy jednak liczyć na wcześniejsze pojawienie się napoju w niektórych Biedronkach. Jak twierdzi Daniel Bęza – „wjazdy” do sklepów zaczynają się dziś – 18 kwietnia.

źródło: strona na facebooku wkdzik.pl

„Nie myli się ten, co nic nie robi” – reakcja fanów WK

Czy wpadka WK wpłynie na sprzedaż nowego smaku energetyka? Uważamy, że jeśli tak, to tylko pozytywnie – błąd pozwolił na odrobinę szumu wokół nowego produktu, co pozwala na dotarcie do jeszcze większego grona, które być może do tej pory nie miało wiedzy dotyczącej premiery. A Wy należycie do osób, które wczoraj wybrały się do Biedronek w poszukiwaniach Dzik Energy Grape? Jeśli tak, jaki jest Wasz stosunek do wytłumaczenia komunikacyjnego błędu WK?

Śledź @fit_recenzje na Instagramie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata fitness!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]