ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Quest Nutrition Quest Bar – mocha chocolate chip!
16.10.2019 05:17
#quest nutrition #strefa mocy

Kawowo-czekoladowy Questbar to całkiem nowy baton proteinowy, bo swoją premierę na rynku miał dopiero w 2017 roku.

Quest Nutrition Quest Bar – mocha chocolate chip!
Mocha chocolate chip

Jego wartości odżywcze to : 180 kcal, 6g tłuszczów, 10g węglowodanów oraz 20g białka. W przeciwieństwie do reszty Questbarów, ten nie zawiera oleju palmowego i sukralozy, które zostały zastąpione odpowiednio olejem kokosowym oraz erytrytolem i stewią.

Mimo tych zmian konsystencja batona wciąż pozostaje miękka i ciągnąca. Dodatki występujące w tym Questbarze to duże kawałki gorzkiej czekolady oraz ciastek kakaowych, które przypominają te z wersji Cookies&Cream. Cała masa białkowa cechuje się mocno czekoladowym smakiem, któremu towarzyszy lekka, ale wystarczająco wyraźna nuta kawy mocha. Za sprawą wymienionych wyżej składników Questbar nie jest bardzo słodki, jednak ten smak także tego nie wymaga.

Mnie bardzo smakuje, a fakt iż zawiera liczne chrupiące dodatki jedynie działa na jego korzyść. Chętnie do niego wrócę, bo do kawy pasuje idealnie.

Cena: ok. 10 zł (Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu “fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]