ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Purella Foods Baton Be Raw – daktyle, masło orzechowe i orzechy!

Trzeci baton Ewy Chodakowskiej, który testuję! Jak wypadnie na tle poprzedników?

Purella Foods Baton Be Raw – daktyle, masło orzechowe i orzechy!

Trzeci sygnowany nazwiskiem Ewy Chodakowskiej baton na tle pozostałych wyróżnia się zaskakująco krótkim składem : daktyle, masło orzechowe i orzechy arachidowe. Wysokoenergetyczne składniki znajdują swoje przełożenie w wartościach odżywczych – jedna sztuka tej przekąski (40g) to 150 kcal, 6g tłuszczów, 15.2g węglowodanów oraz 2.8g protein.

Jak wypada smak ? Produkty z dodatkiem masła orzechowego rzadko mnie zawodzą, a ten baton to potwierdza – przekąska cechuje się intensywnym smakiem arachidów oraz słodkich daktyli, które dodatkowo sprawiają, że przekąska ma wilgotną, miękka konsystencję. Poza tym w całej masie zatopione są liczne kawałki chrupiących orzechów.

Tak jak się spodziewałem, „żółty” Be Raw okazał się być najlepszy spośród trzech wersji, które dotychczas próbowałem i na pewno będę polował na niego częściej – myślę, że każdy dla kogo masło orzechowe to coś więcej niz zmielone orzechy polubi tego batona.

Cena: 3-5 zł (m.in Rossmann, Auchan, Tesco)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]