ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Po Prostu Naturalnie Kawa Silver Shot – ma więcej kofeiny!
26.11.2019 16:58
#kawa #po prostu naturalnie

Po Prostu Kawa Silver Shot! Za tą tajemniczą nazwą kryje się kawa mielona z 50% większą zawartością kofeiny....

Po Prostu Naturalnie Kawa Silver Shot – ma więcej kofeiny!

Po Prostu Kawa Silver Shot! Za tą tajemniczą nazwą kryje się kawa mielona z 50% większą zawartością kofeiny. Ekstra porcja „pobudzacza” to jest zasługą ziaren robusty, które stanowią tutaj połowę składu. Pozostała część to oczywiście klasyczna Arabika. Zobaczmy jak taka kombinacja wpłynie na smak. Po Prostu testuję.

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład : kawa palona mielona Arabica 50%, Robusta 50%

Jak testuję mielone kawy od Po Prostu Naturalnie? 2 łyżeczki kawy, 160-180ml wody, 90-100ml mleka oraz 2-3 słodziki.

Smak – arabikę znam bardzo, ale z robustą do czynienia jeszcze nie miałem (przynajmniej tak mi się wydaję). W zapachu różnicy nie dostrzegłem, ale w smaku już tak. Dodatek robusty przyczynia się do nietypowego posmaku, który ciężko jest opisać słowami. Lekko ostry – takie określenie pasuje mi tutaj najbardziej. Nie sprawia on, że kawa jest niesmaczna, ale z pewnością nieco słabsza niż ta z samych ziaren arabiki. Nadal jednak czuć tu najwyższą jakość. Jak sugeruje Po Prostu Naturalnie, Silver Shot będzie dobrym rozwiązaniem jako szybkie espresso – 6.5/10.

Podsumowanie : Choć wciąż smaczna, to zajmuje ostatnie miejsce w moim rankingu kaw od Po Prostu Naturalnie. W Silver Shot zabrakło mi przede wszystkim charakterystycznego dla innych kaw tej firmy aromatu arabiki. Wypiję, ale następnym razem wybiorę inną.

Cena : 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]