ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
„Musiałoby mnie POPIE*DOLIĆ” – ostre opinie o batonach Oshee
7.04.2023 10:15
#batony #oshee

Kilka dni temu miała miejsce premiera nowych produktów w asortymencie Oshee. Fakt ten spowodował falę krytyki ze strony...

„Musiałoby mnie POPIE*DOLIĆ” – ostre opinie o batonach Oshee

Nowość w asortymencie marki – Baton Oshee, to wysokobiałkowy baton, którego premiera wywołała falę hejtu ze strony konsumentów. Wszystko za sprawą ceny – aż 20zł za sztukę! Dodatkową cechą wzbudzającą irytację i ostre opinie o batonach Oshee jest etykieta, sugerująca, że produkt stanowi formę pełnowartościowego posiłku.

Opinie o batonach Oshee

Zanim produkt zdążył pojawić się na półkach sklepów, zdążył już zyskać wystarczająco dużo negatywnych opinii, głównie z powodu swojej ceny.

O to przykłady komentarzy na temat nowych batonów Oshee:

Czy Baton Oshee jest warty 20zł?

Odpowiedź należy do każdego, indywidualnego klienta, choć sądząc po komentarzach, jakie wywołała informacja o cenie batona – niewielka część osób zdecyduje się na jego przetestowanie. Jeśli jednak zastanawiasz się nad przeznaczeniem 20zł na zakup batona, zajrzyj do poprzedniego wpisu, w którym przedstawiliśmy m.in skład i wartości odżywcze produktu Oshee.

Zgadzacie się z negatywnymi opiniami dotyczącymi ceny Batona Oshee? A może zdążyliście już przetestować nowość w asortymencie marki i jesteście w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy jest warty 20zł? Dajcie znać!

Śledź @fit_recenzje na Instagramie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata fitness!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]