ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Lody proteinowe 35% TANIEJ?! – wielkie promocje w Lidlu [AKTUALIZACJA]
10.05.2023 14:50
#lidl #lody proteinowe #promocje

Na tą informację czekaliśmy! Proteinowe lody z Lidla w promocyjnych cenach!

Lody proteinowe 35% TANIEJ?! – wielkie promocje w Lidlu [AKTUALIZACJA]

Na takie obniżki czekamy! Promocja na uwielbiane i często ciężko dostępne lody proteinowe z Lidla! Do kiedy obowiązywać będzie rabat i ile zapłacimy za lody podczas trwającej promocji?

Lody proteinowe z Lidla – wielka promocja

Wysokobiałkowe i jednocześnie niskokaloryczne lody z Lidla to jedne z najpopularniejszych fit produktów w asortymencie Lidla. Przyczynia się to do częstego problemu z ich dostępnością, choć trzeba przyznać, że po długiej nieobecności i następnie wielkim powrocie lodów do oferty Lidla, sklep zadbał o większe zaopatrzenie produktu. Wraz z powrotem lodów proteinowych, zmieniła się także ich cena – z 11.49 zł, wzrosła do 13.99 zł. Promocja na ten produkt jest zatem znakomitą okazją, by zaopatrzyć się w większy zapas!

Które produkty obejmuje promocja w Lidlu?

Przejdźmy do szczegółów promocji! Dotyczy ona wszystkich lodów proteinowych Gelatelli dostępnych w asortymencie Lidla. Obejmuje zatem zarówno te w pudełku, o smaku Cookies & Cream, Creamy Chocolate i Salted Caramel Cake, jak i od niedawna dostępne – lody na patyku w opakowaniach po 4 sztuki – w wersji Classic i Almond.

Jakie są warunki promocji na proteinowe lody?

W obowiązującej promocji, za lody proteinowe marki Gelatelli zapłacimy aż 35% mniej! Jak ta informacja przekłada się na ich cenę? Lody w opakowaniu 500ml zamiast 13.99 zł, kosztować będą 9 zł, natomiast lody w wersji na patyku zamiast 14.99 zł, jedyne 9.99 zł. Jeśli jeszcze ich nie próbowaliście, to znakomita okazja by je przetestować! Jest jedno ALE, dotyczące promocji na produkty. W przypadku lodów w pudełku, obowiązuje limit, pozwalający zakupić w promocyjnej cenie maksymalnie 4 opakowania na jeden paragon, natomiast aby móc skorzystać z rabatu na proteinowe lody na patyku, należy zeskanować kupon w aplikacji Lidla.

Promocja na lody proteinowe – do kiedy potrwa?

Promocja rozpoczyna się w dniu dzisiejszym – 4 maja i potrwa do soboty, 6 maja. Czy do tego czasu zapas lodów będzie na tyle duży, by móc kupić je w późniejszych dniach? Trzeba przyznać, że proteinowe lody z Lidla to produkt, który ciężko dorwać nawet w standardowej cenie, a obowiązująca promocja na pewno jeszcze bardziej ją utrudni. Mamy jednak nadzieję, że Lidl jest na to przygotowany i dysponuje dużym zapasem!

[AKTUALIZACJA] 10.05.2023 14:50

Lidl przedłużył promocję na lody proteinowe w pudełku! Cena wynosząca 9 zł za opakowanie o pojemności 500ml potrwa aż do końca maja! To znakomita wiadomość dla tych, którym nie udało się ich zakupić w pierwszym, deklarowanym okresie trwającej promocji. Lidl z pewnością zdąży uzupełnić zapasy!

Jak wygląda dostępność lodów proteinowych w Waszych Lidlach? Skorzystacie z obowiązującej promocji? Dajcie znać czy planujecie zrobić zapas!

Śledź @fit_recenzje na Instagramie, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata fitness!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]