ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Light Sugar Czekolady – biała z orzechami i biała z masłem orzechowym!

Biała z orzechami Niestety na zdjęciu nie widać orzechów, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że jest ich...

Light Sugar Czekolady – biała z orzechami i biała z masłem orzechowym!

Biała z orzechami

Niestety na zdjęciu nie widać orzechów, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że jest ich mnóstwo po drugiej stronie tabliczki. Nie skłamię, jeśli napiszę, że jest ich tak dużo jak w popularnej czekoladzie z okienkiem. Wielki plus za to, że są to całe orzechy laskowe, a nie tylko małe kawałki. Czekolada sama w sobie smakuje niemal identycznie, jak biała część „Łaciatej Kawowej” z poprzedniej recenzji. Jest bardzo smaczna i świetnie pasuje do chrupiących orzechów.

Biała z masłem orzechowym

Jak sama nazwa mówi, baza czekolady jest taka sama, jak w poprzedniej wersji. Masło orzechowe stanowi nadzienie, którego warstwa jest naprawdę gruba. Czuć, że jest to prawdziwe masło z arachidów, o czym można również przeczytać w składzie. Słodkość białej czekolady świetnie komponuje się że słonym masłem i przypomina znane chyba wszystkim babeczki Reese’s White. Nic dodać, nic ująć.

Cena: 12-13 zł (m.in Light Sugar, NEXT-LEVEL)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]