ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
GBS Angelo Nut & Cream – mix orzechów i śmietanki!

Nie zwalniam, przyśpieszam! Kawę piję codziennie - kilka razy dziennie, to i recenzje pojawiają się dość często.

GBS Angelo Nut & Cream – mix orzechów i śmietanki!

Dzisiaj pod lupę leci siódmy smak Angelo od Golden Bow Solutions. Poprzednie testy znajdziecie oczywiście na profilu, a ja biorę się za Nut & Cream. Ocenę już znacie, ale warto napisać coś więcej.

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak testuję kawy Golden Bow Solutions ? 5g kawy (czubata łyżeczka), 160-180ml wody, 80-100ml mleka oraz 4-5 słodzików. Takie przygotowanie i proporcje rekomenduje samo GBS.

Smak – orzechy i śmietana. To z pozoru kontrastowe połączenie smaków, pasuje do siebie znakomicie. Tak jest przynajmniej w przypadku kawy od GBS. Najbardziej zaskoczyła mnie ta pierwsza. Aromat śmietanki jest na tyle intensywny, że można ją pomylić z tą prawdziwą. Jej smak w połączeniu z mlekiem 0.5% przypomina tłuste kaloryczne odpowiedniki z kawiarni. A co z orzechami? One również daje się we znaki, mimo że pozostają na drugim planie. Nie znając szaty graficznej znajdującej
się na wieczku, można rozpoznać, że chodzi o orzechy laskowe. To jeden z najlepszych smaków – 9/10

Podsumowanie : Golden Bow Solutions Angelo Nut & Cream – za skromną nazwą tego smaku kryje się nieskromna rzeczywistość. Macie swoje ulubione kawy, które od razu wywołują uśmiech na waszych ustach? Z tą od Golden Bow Solutions jest podobnie. Spróbujcie!

Cena : 18.99 zł (m.in Golden Bow Solutions)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]