ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
GBS Angelo Peanut Butter – dla miłośników masła orzechowego!

Po krótkiej przerwie kontynuuję testowanie kaw od Golden Bow Solutions.

GBS Angelo Peanut Butter – dla miłośników masła orzechowego!

Za mną już 6 smaków, a siódmym jest masło orzechowe. Dotychczas moimi faworytami były: Bounty Islands i Caramel Cookie Bar. Teraz czas na weryfikację kolejnego aromatu. Mieliście okazję już próbować? Moją opinię poznacie poniżej – GBS Angelo Peanut Butter!

Makroskładniki (100g) : 0 kcal 0B|0T|0W…
Skład : kawa rozpuszczalna, aromat.

Jak testuję kawy Golden Bow Solutions ? 5g kawy (czubata łyżeczka), 160-180ml wody, 80-100ml mleka oraz 4-5 słodzików. Takie przygotowanie i proporcje rekomenduje samo GBS.

Smak – pamiętacie jak chwaliłem intensywny, a także wiarygodny aromat Bounty Islands. O tym smaku mogę powiedzieć to samo. Masło orzechowe zaskakuje od samego początku – tego zapachu nie da pomylić się z niczym innym. O ile zapach jest ważny, to jednak smak najważniejszy. Na szczęście tutaj również posypią się same pochwały. Po dodaniu mleka i słodzika Angelo nabiera realnego smaku masła orzechowego. Do niego zawsze mam duże wymagania, a kawa od Golden Bow Solutions po prostu je spełniła. Tutaj nie trzeba już nic więcej dodawać – jeśli jesteście kawoszami i kochacie masło orzechowe, to ten kawczan musi znaleźć się w waszym koszyku. Kolejna zasłużona dyszka! – 10/10.

Podsumowanie : Czas na odpowiedź, która kawa mi bardziej smakuje – Po Prostu Naturalnie czy Golden Bow Solutions? Porównując smak masła orzechowego z obu firm, muszę przyznać, że są bardzo podobne lub nawet identyczne. Obie zasłużyły na dychę! Więcej porównań będzie jak przetestuję inne wspólne smaki tych marek.

Cena : 18.99 zł (m.in Golden Bow Solutions)

Komentarze

Jedna odpowiedź do “GBS Angelo Peanut Butter – dla miłośników masła orzechowego!”

  1. Anonim pisze:

    Visitor Rating: 10/10

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]