ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Funky Flavors Peanut Butter Cups – recenzja

Funky Flavors Peanut Butter Cups to słodzony aromat spożywczy czekolady oraz masła orzechowego!

Funky Flavors Peanut Butter Cups – recenzja

Po ilustracji na etykiecie, można przypuścić, że aromat ma nawiązywać smakiem i zapachem do popularnych czekoladowych babeczek z masłem orzechowym – Reese’s! Czy zatem ów aromat oddaje ich smak i zapach? Do czego go dodać? Czy warto go kupić?

Aromaty z tej serii nie zawierają cukru i tłuszczu. Nie posiadają wartości energetycznej, a swój słodki smak zawdzięcza sukralozie w składzie.

Składniki: mieszanina aromatów spożywczych, glikol propylenowy E1520 (lotny nośnik aromatu), substancja słodząca sukraloza.

Ogólne wrażenia

Kojarzycie cukierki Michałki? Zapach tego aromatu zupełnie przypomina mi zapach owych cukierków! Na starcie czuć mleczną czekoladę oraz arachidy! Jak wypada w smaku? Rzeczywiście, czuć mleczną czekoladę, jak i masło orzechowe. Bez delikatnie sztucznego posmaku się nie obyło (niestety orzechowe aromaty często mają to do siebie). Jednak masło orzechowe o wiele lepiej wypadło tutaj niż w aromacie Funky Flavors Sweet Peanut Butter (tutaj recenzja).

Poza delikatnie sztucznym posmakiem nie jest źle, jest całkiem smaczny, odpowiednio słodki i nie jest goryczkowy.

Do czego aromat Funky Flavors Sweet Peanut Butter Cups?

Jest to jeden z aromatów, który świetnie odnajduje się w towarzystwie kakao

Jogurty, ciasta, desery, owsianki z dodatkiem kakao, czekoladowe budynie, odżywki białkowe o smaku czekoladowym. Do nich wszystkich pasuje aromat PB Cups!

Sprawdza się również w kawie oraz kakao na mleku

Podsumowanie

Mimo delikatnie sztucznego posmaku, aromat Funky Flavors Sweet PB Cups jest smaczny i odpowiednio słodki. Czuć w nim mleczną czekoladę oraz masło orzechowe. W zapachu mi przypomina cukierki Michałki.

Idealnie komponuje się z rzeczami z dodatkiem kakao, ale solo jest również bardzo dobry.

Świetny w kawie i kakao. Aromat ten może nie oddaje smaku prawdziwych Reese’s jak na obrazku na etykiecie, natomiast powinien przypaść do gustu osobom lubiących to połączenie smakowe.

Moja ocena 8/10. Aromat jest dostępny do kupienia tutaj.

Aromaty oraz szeroki wybór fit produktów znajdziesz w sklepie FITREC!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]