ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Bolero Instant Drink – guarana, guanabana, guava
2.10.2019 18:43
#napoje bolero #strefa mocy

Guarana Niestety dużo smaków napojów Bolero trudno jest porównać z czymkolwiek. Do takich właśnie należy guarana. Słodka, lekko...

Bolero Instant Drink – guarana, guanabana, guava

Guarana

Niestety dużo smaków napojów Bolero trudno jest porównać z czymkolwiek. Do takich właśnie należy guarana. Słodka, lekko owocowa nuta, bez posmaku goryczki i kwaskowatości. To jedyne słowa, które przychodzą mi do głowy, aby opisać ten smak. Bardzo smaczny i warty spróbowania.

Guanabana

Kolejny wytwór wyobraźni producenta tychże napojów. Guanabana?! Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim ? Ja nie. Jednak smak stoi na wysokim poziomie, podobnie jak poprzednik i również jest godny polecenia.

Guava

Już chyba wiecie dlaczego właśnie te trzy napoje zestawiłem ze sobą. Gujawa jest owocem tropikalnym, a w Bolero przekłada się to na słodko-kwaśny smak. Przyjemny, orzeźwiający i nie gorszy od poprzedników. Wszystkie smaki zasługują na „ósemkę”.

Cena: ok. 2 zł (Strefa Mocy)

Pamiętaj, że używając kodu “fitrecenzje” dostaniesz 10% zniżki na cały asortyment sklepu Strefa Mocy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]