ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Body Attack Protein Nut Choc Hazelnut Super Crunch – jak fit nutella?

Druga wersja kremu proteinowego od Body Attack Sports Nutrition jest bardzo podobna do swojej poprzedniczki.

Body Attack Protein Nut Choc Hazelnut Super Crunch – jak fit nutella?

Tym razem zawiera ekstra porcję orzechów w postaci chrupiących kawałków.

Makroskładniki (100g) : 503 kcal 21.4B|35T|39W
Skład : maltitol, oleje roślinne, WPC (22.9%), orzechy laskowe (14.5%), odtłuszczone kakao w proszku (6%), emulgator, aromat

Konsystencja – gęsta, ciągnąca i chrupiąca, te trzy cechy zapewniają jej bardzo wysoką ocenę, jednak tym razem jest to „dziewiątka”. Jeden punkt odejmuję za zbyt małą ilość pokruszonych orzechów – po nazwie „Super Crunch” spodziewałem się, że będzie ich więcej.

Smak – tutaj wszystko pozostaje bez zmian, krem jest idealny zarówno pod względem słodkości, intensywnego smaku czekolady jak i orzechów. Potwierdza to także skład, który od wersji „Creamy” różni się jedynie ilością orzechów. Świetna alternatywa dla Nutelli.

Podsumowanie : Nie wiem kiedy ta passa się zakończy, ale to kolejny produkt od Body Attack, po którego spróbowaniu ręce same składają się do oklasków. Creamy Hazelnut vs Hazelnut Super Crunch ? Smak ten sam, więc sami zadecydujcie, którą konsystencję wolicie.

Cena : ok. 20 zł (Body Attack)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]