All Nutrition Choco Plum

All Nutrition Choco Plum – jak śliwki w czekoladzie?

Znacie krem All Nutrition Choco Plum? Bazuje na przecierze śliwkowym, ma dodatek m.in kakao, maltitolu i ksylitolu. W 100g zawiera zaledwie 2.3g tłuszczów i aż 59g węglowodanów – gratka dla zwolenników diety high carb. Poniżej zdradzam czy smakuje jak popularna śliwka w czekoladzie!

Makroskładniki (100g): 264 kcal 1.2B|2.3T|59W
Skład: przecier śliwkowy, substancja słodząca: maltitol; czekolada gorzka 5% (substancja słodząca: ksylitol; miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna sojowa), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat

Konsystencja

Gęsta niczym smoła! Krem Choco Plum można odwrócić wieczkiem do dołu, a masa nawet nie drgnie. Nie idzie to w parze z twardą jak skała konsystencją. Przeciwnie! Krem jest aksamitny, gładki i naturalnie ciągnący – każdy, kto miał okazję próbować przecier śliwkowy wie o czym piszę! Wersja od All Nutrition ma jednak jeszcze lepszą konsystencję niż przetwory. Nie da się w niej znaleźć nawet drobnego kawałka śliwek. W tej kwestii poszukiwanie wad jest jedynie stratą czasu. Perfekcja!

Smak

Nie oszukujmy się! Nazwa jasno sugeruje nam, że możemy się tutaj spodziewać smaku popularnych śliwek w czekoladzie. Cukierków, które się uwielbia albo nienawidzi. Rzadko zdarza się coś pomiędzy. Ja oczywiście należę do tej pierwszej grupy. I wiecie co? Uważam, że krem Choco Plum bardzo dobrze odwzorowuje ich smak. To połączenie bardzo słodkiego smaku śliwek z kontrastującą ciemną czekoladą. Kakao naprawdę jest wyczuwalne, a proporcje wszystkich składników wydają się być dobrane idealnie. Dla mnie, fana nieograniczonej słodyczy, Choco Plum jest świetny. Krótki opis? Zmielone na krem śliwki w czekoladzie!

Podsumowanie

All Nutrition Choco Plum jest dwa razy mniej kaloryczny od kremów czekoladowych bez cukru, a w smaku ta różnica wcale nie jest taka duża. To rzecz jasna inny rodzaj produktu, ale nadal wymiata! Do tego jeszcze super skład, bardzo korzystne wartości odżywcze i przyzwoita cena. Fani śliwek w czekoladzie, próbujcie!

Cena: ok. 25 zł (Sklep SFD)

  • 10/10
    KONSYSTENCJA - 10/10
  • 8.5/10
    SMAK - 8.5/10
9.3/10
Sending
User Review
0/10 (1 vote)

Leave a Reply

%d bloggers like this: