ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Zott Jogobella Bez Dodatku Cukrów – testuję nowości!
5.11.2019 16:07
##jogobella ##zott #jogurty

Kolejne dwa smaki nowych Jogobelli bez dodatku cukrów od Zott to brzoskwinia-mango i brzoskwinia. Makroskładniki ogólne (100g) :...

Zott Jogobella Bez Dodatku Cukrów – testuję nowości!

Kolejne dwa smaki nowych Jogobelli bez dodatku cukrów od Zott to brzoskwinia-mango i brzoskwinia.

Makroskładniki ogólne (100g) : 75 kcal 4.4B|3T|6W
Skład : owoce (brzoskwinia, mango ; mango), inulina, koncentrat z buraków czerwonych, aromaty.

Konsystencja – ponownie nie widzę żadnej różnicy w porównaniu do wersji z cukrem. Jogurt ma konsystencję idealną i w dużej mierze zawdzięcza to małym kawałkom owoców – 10/10.

Smak brzoskwinia-mango – mała słodkość i kwaskowatość to dwie niezmienne cechy nowości od Zott, ale na pochwalę zasługuje tutaj mango. Swoim intensywnym smakiem dominuje brzoskwinię i ratuje końcową ocenę – 5.5/10.

Smak brzoskwinia – tym razem brzoskwinia jest samotna i niestety przekłada się to na mało wyraźny, tlusty smak – najsłabszy z całej przetestowanej czwórki. Do zjedzenia i zapomnienia, bo w moim koszyku na pewno już nie zagości – 4/10.

Podsumowanie : Jogobella bez dodatku cukrów na tle oryginalnej wersji wypada bardzo średnio, a jej największą wadą wydaje się być mała słodkość i wysoka jak na tego typu produkty zawartość tłuszczu – aż 3g/100g.

Cena : ok. 2 zł (Biedronka)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]