ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
WK DZIK Energy Peach – nowy smak energetyka od WK!
15.11.2022 01:12
#dzik #dzik energy #high league

Na tą informację czekaliśmy! Znamy nowy smak napoju energetycznego WK Dzik Energy!

WK DZIK Energy Peach – nowy smak energetyka od WK!

Stało się! W końcu znamy czwarty smak napoju energetyzującego z serii DZIK ENERGY! Najnowszy smak pojawił się na I konferencji High League 5. To WK Dzik Energy Peach!

WK Dzik Energy Peach – kiedy i gdzie premiera?

Na te pytania nie ma jeszcze oficjalnej odpowiedzi. Jedno jest pewne – premiera brzoskwiniowego „DZIKA” będzie mieć miejsce jeszcze w tym roku. W jakim sklepie? Poprzedni smak, Dzik Energy Tropic najpierw zawitał do sklepu internetowego WK, a następnie do Lidla. Bardzo możliwe, że tak będzie też teraz.

Ile kofeiny ma brzoskwiniowy Dzik Energy?

Tutaj zaskoczenia nie ma. Napój ma taką samą zawartość kofeiny, jak inne Dzik Energy 500 ml. W 100 ml dostarcza aż 40 mg kofeiny, co daje nam 200 mg w całej puszce! To więcej niż standardowa zawartość kofeiny w napojach energetyzujących (32 mg/100 ml).

Ile kalorii ma Dzik Energy Peach?

Nowość od WK nie zawiera cukru dodanego, co przekłada się na brak węglowodanów i kaloryczność bliską zeru. Dodatkowo napój zawiera witaminy z grupy B.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje dotyczące premiery. Smacznego!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]