ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
TOP3 Syropy Zero Kalorii – wrzesień 2019! [wciąż aktualne]

Ostatnie zestawienie batonów proteinowych wam się spodobało, więc seria będzie kontynuowana! Dzisiaj przedstawiam wam moje ulubione syropy zero...

TOP3 Syropy Zero Kalorii – wrzesień 2019! [wciąż aktualne]

Ostatnie zestawienie batonów proteinowych wam się spodobało, więc seria będzie kontynuowana! Dzisiaj przedstawiam wam moje ulubione syropy zero kalorii. Po przeczytaniu, zapraszam oczywiście do dzielenia się własną opinią. TOP3 SYROPY ZERO KALORII!

6PAK ZERO SYRUP CHOCOLATE CARAMEL

Ten syrop utrzymuje się na pierwszym miejscu od ponad roku i za każdym razem smakuje mi tak samo dobrze. Bardzo słodkie połączenie czekolady oraz karmelu, bez zbędnego posmaku chemii. Świetnie odwzorowany smak i trzymająca wysoki poziom konsystencja. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie jest ciężko dostępny.

SFD NUTRITION SAUCE SALTED CARAMEL

W przypadku tego syropu, nazwa słony karmel nie jest żadną ściemą. Smak rzeczywiście taki jest i przypomina mi lody Carte D’Or Salted Caramel. Ten sos potwierdza tylko jak smaczne potrafi być połączenie słodkości z nutą soli. Na intensywność tej drugiej naprawdę nie można tutaj narzekać. Smakuje na redukcji jak i masie!

WK DOBRY SOS GALARETKA W CZEKOLADZIE

Nazwałem go najbardziej oryginalnym smakiem wśród syropów zero kalorii i jak najbardziej podtrzymuje te słowa. Smak jest znakomitym odwzorowaniem czekoladowych galaretek widocznych na etykiecie. Mega intensywny aromat pomarańczy robi robotę! To jeden z tych sosów, które można pić prosto z butelki.

Za sobą mam już kilka butelek każdego z powyższych syropów i nie zapowiada się, żeby mi się znudziły. A jakie są wasze TOP3 SYROPY ZERO KALORII? Mam nadzieję, że choć trochę się zgadzamy. Dajcie znać w komentarzu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]