ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
TOP3 Napoje Zero Kalorii – grudzień 2019
12.12.2019 10:41
#napoje zero

Nie wiem dlaczego ten ranking publikuję dopiero teraz. Popularne i licznie występujące na profilu napoje zero, w końcu...

TOP3 Napoje Zero Kalorii – grudzień 2019

Nie wiem dlaczego ten ranking publikuję dopiero teraz. Popularne i licznie występujące na profilu napoje zero, w końcu w formie TOP3. Nie było mi łatwo wybrać tych trzech najlepszych, bo konkurencja jest naprawdę duża. Przypomnijmy sobie teraz jak smakują, bo jest o czym pisać. TOP3 NAPOJE ZERO KALORII!

MONSTER ULTRA VIOLET

Wiedziałem to już po pierwszym łyku tego napoju. Od razu stał się moim ulubionym Monsterem i nie tylko. Dlaczego? Przede wszystkim dzięki większej słodkości niż w innych energetykach zero, a także oryginalnemu smakowi. Nigdy wcześniej nie miałem okazji pić napoju bez cukru w wersji winogronowej. Znałem go jedynie z tych niegazowanych z cukrem oraz Fanty Grape. No właśnie, Monster Ultra Violet przypomina mi tę drugą. Najbardziej zauważalną różnicą jest chyba brak kwaśnego smaku w przypadku energetyka. Tego napoju musi spróbować po prostu każdy! Tutaj kupisz go najtaniej w internecie (użyj kodu „fitrecenzje).

PEPSI MAX

Tu nie potrzeba wielu słów. Napój od PepsiCo znany jest każdemu, a przynajmniej taką mam nadzieję. Od zawsze wolałem Pepsi od Coca Coli i to się nie zmieni. Klasyka gatunku,która sprawdza się zawsze. A tak przy okazji, jak to jest u was? #teampepsi czy #teamcocacola ?

DIET COKE EXOTIC MANGO

Strzelam sobie w kolano? Nie, bo o ile w klasycznej wersji wolę Pepsi, to smak mango w tej Coli mnie pokonał. Uważam, że to TOP1 wśród smakowych napojów typu Cola. Ciekawy jest także fakt, iż w zależności od temperatury, intensywność mango potrafi się zmieniać. Aromat owocu dominuje nad colą, gdy ta jest w temperaturze pokojowej i odwrotnie w przypadku mocno schłodzonego napoju. Ważne, że nie zmienia się słodkość – zupełnie inny level niż klasyczna Coca Cola. Jestem i będę fanem!

A jak wygląda twoje „TOP3 NAPOJE ZERO KALORII” ? Daj znać, może mnie czymś zainspirujesz.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]