ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Syropy Zero Czekolada Migdał – wybierz świadomie!

Powtórka z rozrywki! W dzisiejszym poście przychodzę do was z kolejnym już porównaniem syropów „zero” kalorii. Tym razem...

Syropy Zero Czekolada Migdał – wybierz świadomie!


Powtórka z rozrywki! W dzisiejszym poście przychodzę do was z kolejnym już porównaniem syropów „zero” kalorii. Tym razem wybrałem smak czekolada-migdał. W dalszej części wyjaśniam co, gdzie, jak i dlaczego. Zapraszam do zapoznania się z poniższą treścią i dyskusji w komentarzach. Świadomy wybór – syropy zero!

All Nutrition, Franky’s Bakery i SFD Nutrition. Dziś syropy tych marek będą odgrywały pierwszoplanową rolę. Tematem ponownie jest identyczny skład oraz wartości odżywcze wspomnianych produktów. Choć podobieństwo syropów od All Nutrition i SFD Nutrition mnie nie dziwi, to przypadek Franky’s Bakery już tak. Czy ma ono związek z takim samym smakiem? Tego nie wiem, aczkolwiek ciężko mi sobie wyobrazić, by ewentualna różnica była wyraźnie zauważalna. To jeszcze nie koniec, bo o cenie też muszę wspomnieć. Za 425 ml syropu zapłacimy 8 zł więcej niż za butelkę o pojemności 500 ml! Mój przekaz w tym poście jest tylko jeden – wybierajmy i kupujmy świadomie!

Świadomy wybór – syropy zero! Jeśli podobają Ci się takie infografiki i widzisz w nich wartość, udostępnij ten post dalej. Dziękuję.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]