ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Sos czosnkowy KFD vs SFD – porównanie!
24.11.2019 09:16
#kfd #sfd #świadomy wybór

One się nigdy nie skończą! Dzisiaj kolejne porównanie z serii „Świadomy Wybór”. Tym razem na tapecie sosy czosnkowe...

Sos czosnkowy KFD vs SFD – porównanie!

One się nigdy nie skończą! Dzisiaj kolejne porównanie z serii „Świadomy Wybór”. Tym razem na tapecie sosy czosnkowe bez dodatku cukru dwóch popularnych firm – KFD i SFD. Tyle w formie wstępu. Teraz zapraszam na konkrety, bo trochę ich jest.

KFD i SFD. Tych marek nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od lat bowiem uchodzą za najbardziej popularne na polskim rynku suplementów. Dziś skupiam się jednak na ich produktach – sosach czosnkowym.

Porównanie sosów czosnkowych

Jak się okazuje, oba z nich mają identyczny skład i wartości odżywcze. Przypadek? Nie sądzę. Prawdziwą perełką w tym porównaniu jest cena. Za KFD Premium Sauce XXL 800g zapłacimy 15 zł, podczas gdy SFD Dziki Sos 410g kosztuje 13 zł. Różnica w cenie wygląda jeszcze lepiej po przeliczeniu na 100g – ok. 1.90 zł za sos od KFD i ok. 3.2 zł za wersję pod etykietą SFD. To tylko suche fakty, a wnioski jakie z nich należy wyciągnąć, zostawiam już wam. Bądźcie świadomi swoich wyborów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]