ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Świadomy Wybór – czekolada od SFD i WK Sklep!

Poniedziałek. 24 czerwca 2019 roku. Premiera nowej serii postów! Od dzisiaj, poza recenzjami będą pojawiać się tu także...

Świadomy Wybór – czekolada od SFD i WK Sklep!

Poniedziałek. 24 czerwca 2019 roku. Premiera nowej serii postów! Od dzisiaj, poza recenzjami będą pojawiać się tu także infografiki. Jaka tematyka ? Przede wszystkim „fit” produkty, porównania, ciekawostki, ale nie tylko. Sami zobaczycie.

Dzisiejszy post to porównanie proteinowych czekolad o smaku słonego karmelu. Pierwsza z nich to produkt pod marką All Nutrition, druga zaś została wyprodukowana dla WK Nutrition.

Jak widzicie, obie mają identyczną masę, skład oraz makroskładniki. Różnice robi jednak projekt opakowania i cena. Czekolada od All Nutrition jest ponad dwa razy tańsza. Patrząc na to z innej strony, mamy dwie tabliczki w cenie jednej. Różnica jest kolosalna. Którą wybrać? Odpowiedź zostawiam wam. Ja tylko dodam, że nie zawsze niższa cena bierze górę – przywiązanie emocjonalne do marki nierzadko z nią wygrywa.

Mieliście świadomość, że obie czekolady różnią się tylko wyglądem opakowania i ceną ? Dajcie znać czy taki rodzaj postów wam się podoba. Z góry dziękuję. Pozdro.

PS. Recenzję tej czekolady znajdziecie oczywiście na profilu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]