ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Świadomy Wybór – białko SFD vs Bersherk Labs!

Ja tu to tylko zostawiam! Pewnie mógłbym zostawić was z tym jednym zdaniem i powyższą grafiką, ale pozwólcie,...

Świadomy Wybór – białko SFD vs Bersherk Labs!

Ja tu to tylko zostawiam! Pewnie mógłbym zostawić was z tym jednym zdaniem i powyższą grafiką, ale pozwólcie, że wyjaśnię co konkretnie mam na myśli tym razem. Wspomnę również, co łączy marki SFD Nutrition i Bersherk Labs. Mają ze sobą naprawdę wiele wspólnego i właśnie o tym piszę dzisiaj. Zapraszam.

SFD Nutrition i Bersherk Labs. Nazwy tych marek są do sobie kompletnie niepodobne i tak samo jest z kolorami dominującymi w ich produktach. Jak się jednak okazuje, wcale tak bardzo się od siebie nie różnią. Nie przedłużając, SFD Nutrition oraz Bersherk Labs są markami należącymi do Sklepu SFD. Nie jest to jednak równoznaczne z faktem, iż ich produkty są takie same. Czasem, bo w przypadku białek z dzisiejszej infografiki sytuacja wygląda nieco inaczej. Isowhey Instant i Whey Isolate w rzeczywistości różnią się tylko rodzajem opakowania, etykietą i ceną. Zarówno skład, wartości odżywcze, jak i opis znajdujący się na stronie sklepu SFD pozostają takie same. Skąd zatem różnica 50 zł ? Na to pytanie można znaleźć wiele odpowiedzi. Mój przekaz w tym poście jest jeden. Bądźcie świadomi wybórów jakich dokonujecie.

Jeśli podobają Ci się takie infografiki i widzisz w nich wartość, udostępnij ten post dalej. Dziękuję.

PS. Wartości odżywcze w 100g zostały przybliżone (w sklepie internetowym marki informują jedynie o makroskładnkach w odpowiednio 33g i 30g).

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]