ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Świadomy Wybór – białko All Nutrition vs Sport Definition!

Wracam do serii „Świadomy wybór”. To właśnie ona zapoczątkowała infografiki na tym profilu i trwać będzie w najlepsze....

Świadomy Wybór – białko All Nutrition vs Sport Definition!

Wracam do serii „Świadomy wybór”. To właśnie ona zapoczątkowała infografiki na tym profilu i trwać będzie w najlepsze. W dzisiejszym poście skupię się na porównaniu odżywek białkowych dwóch marek: All Nutrition oraz Sport Definition. Nowość vs suplement dostępny na rynku od dobrych kilku lat. Zapraszam do lektury i wymiany zdań w komentarzach.

Co jeśli powiem wam, że obie odżywki białkowe różnią się od siebie tylko etykietą ? Tak właśnie jest – jak możecie zobaczyć na infografice, oba produkty cechują się taką samą gramaturą, wartościami odżywczymi oraz składem. To jednak nie wszystko. Sprawdzając smaki oferowane przez obie marki, szybko można dostrzec kolejne podobieństwo. Produkt od All Nutrition jest zaś reklamowany jako nowość – rzeczywiście taką jest, ale tylko w asortymencie sklepu SFD. Jako nowość na polskim rynku, białko pojawiło się już kilka lat temu, a jego nazwa brzmiała That’s The Whey. Nie zrozumcie mnie źle. Nie mam na celu polecania lub odradzania wam zakupu danej odżywki. Zamiarem tego posta jest pokazanie, że nowość w ofercie sklepu/marki, nie zawsze musi być nowością na rynku. Moim zdaniem warto być tego świadomym podczas swoich wyborów. Pro Whey vs That’s The Whey ? Odpowiedź na to pytanie zostawiam już wam. Po prostu bądźcie świadomi!

Mieliście świadomość, że przedstawione w tym poście białka, różnią się od siebie tylko wyglądem opakowania i ceną ? Dajcie rownież znać czy mam szukać więcej takich produktów. Miłego dnia.

Porównanie składu oraz wartości odżywczych dotyczy smaku ciasteczkowego

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]