ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Sportfood Naturalne Soki 100% – testuję pierwszy raz!
23.11.2019 18:23
##sportfood #soki

Dzisiaj recenzja soków od Sportfood! Co warto o nich wiedzieć ? W odróżnieniu od soków ze sklepowych półek,...

Sportfood Naturalne Soki 100% – testuję pierwszy raz!

Dzisiaj recenzja soków od Sportfood! Co warto o nich wiedzieć ? W odróżnieniu od soków ze sklepowych półek, są one tłoczone na zimno. Proces ten umożliwia zachowanie większej ilości składników odżywczych zawartych w owocach. To właśnie dlatego ich data ważności wynosi zaledwie kilka dni od produkcji. Dla mnie ważny jest także smak i właśnie o nim teraz wspomnę. Zapraszam do lektury. SPORTFOOD Naturalne soki 100%!

Makroskładniki (100ml) : 52 kcal 0.9B|1.5T|7.1W
Skład : truskawki, jeżyny, jabłko, czarny sezam, mleko kokosowe.

Eliksir Miłości

W smaku tego soku najbardziej dają się we znaki truskawki, jabłko i mleko kokosowe. Takie połączenie składników przyczynia się do umiarkowanej słodkości z lekką nutą kwaskowatości. Mleko zaś sprawia, że Eliksir Miłości można porównać do szejka. Co z jeżynami i sezamem ? Są one obecne w formie stałej i urozmaicają konsystencję soku – 7.5/10.

Makroskładniki (100ml) : 42 kcal 0.8B|0.1T|7.7W
Skład : truskawki, banan, jabłko.

Święty Spokój

Najsłodszy i co za tym idzie najlepszy z całej trójki. Wystarczyły do tego tylko trzy składniki – truskawki, banan i jabłko. Owoce te pasują do siebie zawsze i nie inaczej jest w tym przypadku. Mocno schłodzony smakuje jeszcze lepiej – 8.5/10.

Makroskładniki (100ml) : 56 kcal 0.9B|1.7T|6.6W
Skład : kokos, jabłko, nasiona chia.

Naturalny Izotonik

Wobec niego miałem największe wątpliwości, ale jak się potem okazało były one zupełnie niepotrzebne. Sok jest mocno kokosowy i jednocześnie delikatnie słodki. W konsystencji dodatkowo zaznaczają się wiórki i nasiona chia. Połączenie kokosa i jabłka brzmi dziwnie, ale smakuje bardzo dobrze! – 8/10.

Podsumowanie

Wszystkie trzy SPORTFOOD Naturalne soki 100% bardzo mi smakowały, jednak to „Święty Spokój” wygrał dzisiejszą recenzją. W ostatnim czasie dość często sięgam po soki i traktuję je przede wszystkim jako jako łatwe i szybkie uzupełnienie węglowodanów. Detoksom i dietom sokowym mówię stanowcze NIE! Miłego dnia.

Cena : ok. 13 zł (m.in SportFoodSoki)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]