Snickers Hi-Protein Whey Powder

Snickers Hi-Protein Whey Powder – smakuje jak baton?

Oryginalne białko o smaku Snickersa! Dziś zamykam serię recenzji odżywek białkowych od Mars Protein. Wystartowałem od Marsa, potem był Twix – teraz mix karmelu, orzechów oraz czekolady. Lubicie tego batona? Sprawdźcie jak wypada Snickers Hi-Protein Whey Powder.

Makroskładniki (100g): 404 kcal 59.6B|10.1T|15.5W
Skład: koncentrat białek serwatkowych, pełne mleko w proszku, kakao częściowo odtłuszczone w proszku, aromaty, inulina, ekstrakt słodu jęczmiennego, rafinowany olej kokosowy, guma ksantanowa, guma guar, sukraloza, acesulfam-k

Rozpuszczalnosć

Po raz trzeci perfekcyjna! Aktualnie już niemal wszystkie odżywki na rynku mogą pochwalić się taką rozpuszczalnością. To absolutna podstawa. Mars Protein zadbał nie tylko o to, ale również o konsystencję. Guma ksantanowa oraz guma guar zapobiegają rozwodnieniu posiłków po dodaniu proszku rozpuszczonego z płynem. Można powiedzieć, że Snickers Hi-Protein sprawdza się w każdym zastosowaniu. Zawsze testuję z kaszą manną, owsianką, serkiem wiejskim, mlekiem i wodą – wszędzie rozpuszczalność bez zarzutów.

Smak

Do trzech razy sztuka! Dwa poprzednie smaki były znakomite, ale to Snickers jest zwycięzcą wśród odżywek od Marsa. Podobnie jak w batonie, jest tutaj wyczuwalna mleczna czekolada, karmel i orzechy ziemne. Dwa pierwsze smaki były już obecne w Marsie i Twixie. Tutaj to połączenie smakuje niemal identycznie. Słodka czekolada – inna niż w większości białek i karmel, który jeszcze bardziej podkręca słodkość. O wygranej Snickersa zdecydowały jednak orzechy – świetnie uzupełniające pozostałe nuty smakowe. Nie niosą ze sobą charakterystycznej goryczy, ale naturalny smak podobny do tego z batona. Dodatek kakao i oleju kokosowego także ma udział w końcowych wrażeniach smakowych. Snickers to białko z serii “must have”.

Podsumowanie

Ponad 10g tłuszczów, 15g węglowodanów i niespełna 60g białka. Odżywka Snickers Hi-Protein Whey Powder nie ma świetnych liczb, ale tu liczy się głównie smak. Mimo gorszych wartości, skład udało się zachować bardzo prosty. Co więcej, lepszy niż w niejednym koncentracie. Białko znakomite jako szejk jak i dodatek do posiłków. Koniecznie spróbujcie!

Cena: ok. 95 zł (Strefa Mocy​)


  • 10/10
    ROZPUSZCZALNOŚĆ - 10/10
  • 9.5/10
    SMAK - 9.5/10
9.8/10
Sending
User Review
6.83/10 (3 votes)
%d bloggers like this: