ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Snickers HiProtein Peanut Butter

Snickers HiProtein Peanut Butter swoją premierę miał już w styczniu 2019 roku, ale tym razem wrócił odmieniony.

Snickers HiProtein Peanut Butter

19 marca! Dokładnie tego dnia na oficjalnym profilu Mars Protein pojawił się post prezentujący tę nowość. Snickers HiProtein Peanut Butter swoją premierę miał już co prawda w styczniu 2019 roku, ale tym razem wrócił odmieniony. Recenzja poprzedniej wersji również jest dostępna na profilu. Co się zmieniło? Wygląd etykiety, zawartość orzechów, masy karmelowej, a także źródła protein. Aktualna odsłona Snickersa nie zawiera białka sojowego, mamy tu 2% więcej arachidów i o 1% mniej masy karmelowej. Jak jest w praktyce? Sprawdzam!

Makroskładniki (57g):
225kcal 20B|8.5T|20W
Skład: drugie zdjęcie

Konsystencja

Baton waży zaledwie 57g, a każdy 1g został tu maksymalnie wykorzystany. Widać to zresztą na zdjęciu. Orzechy wręcz same wychodzą spod polewy. W pierwszej wersji było ich naprawdę dużo, a teraz jest mnóstwo! Dzięki temu chrupkość stoi tu na najwyższym poziomie i nie można na nią narzekać. Podobnie jak i na inne części Snickersa. Czekolada się nie kruszy i sama rozpływa się w ustach. Karmel ciągnący i wilgotny jak w oryginale, a masa proteinowa w ogóle nie przypomina fit batonów. Jest po prostu miękka, puszysta i piankowata. Śmiało można ją nawet porównać do Milky Way’a. O ile poprzednia odsłona Snickersa dostała ocenę 9/10 za konsystencję, to ta zasługuje już na dychę!

Smak

Tutaj nic się nie zmieniło i BARDZO DOBRZE! Idealny diament nie potrzebuje bowiem dodatkowego szlifowania. Takim diamentem jest smak białkowego Snickersa Peanut Butter. Nie brakuje mi tutaj niczego. Mamy znakomitą, klasyczną i bardzo słodką mleczną czekoladę. Cukier razem z innymi mniej korzystnymi składnikami robi robotę. Karmel też reprezentuje ten sam poziom, co zwykły Snickers. Takiego smaku nie można osiągnąć bez dodatku cukrowych syropów itp. Masło orzechowe jest zaś obecne pod postacią masy proteinowej. Nie jest gorzka ani sztuczna. Ma mocno orzechowy i lekko słony smak, który jeszcze bardziej natężają same arachidy. Perfekcja smaku!

Podsumowanie

Snickers HiProtein Peanut Butter jest nieidealny w składzie i wartościach, ale perfekcyjny w każdym innym aspekcie. WARTO!

Cena: 9.59 zł (Guiltfree.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]