ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Skinny Syrup Whipped Foam Topping – smak Mocha!
11.11.2019 09:23
#skinny syrups

Do tej recenzji zbierałem się mega długo, ale obiecałem, że będzie do końca stycznia, więc jest. Bezcukrowa pianka...

Skinny Syrup Whipped Foam Topping – smak Mocha!

Do tej recenzji zbierałem się mega długo, ale obiecałem, że będzie do końca stycznia, więc jest. Bezcukrowa pianka do kawy o smaku „Mocha” – Skinny Syrup Whipped Foam Topping.

Makroskładniki (4.50 ml – 3 pumps) : 0 kcal 0B|0T|0W Skład : woda, aromaty, ekstrakt mydlnicy lekarskiej, WPI, benzoesan sodu, sorbinian potasu, sukraloza, regulator kwasowości, acesulfam-k.

Konsystencja Skinny Syrup Whipped Foam

Ze względu na brak tłuszczu, nie jest tak gęsta jak pianki używane w kawiarniach, ale jak na produkt „zero” wypada dobrze. Przypomina trochę pianę po wymieszaniu wody z mydłem.

Smak Skinny Syrup Whipped Foam

bardzo słodki, ale ciężko znaleźć mi cechę, która pozwoliłaby porównać go do tytułowej mokki. Jedynie dodatek izolatu serwatki nadaje tutaj lekko mlecznego smaku, poza tym pianka jest lekko kwaskowata i „chemiczna”.

Podsumowanie

Skinny Syrup Whipped Foam Topping Mocha to produkt, który sprawdzi się przede wszystkim jako zamiennik cukru/słodzika do kawy. Smak nie wypadł źle, ale jednocześnie nie na tyle dobrze, by kupić piankę ponownie – dla mnie poniżej oczekiwań.

Cena : ok. 30 zł (Guiltfree.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]