ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Skinny Food Hazelnut Creamer – zabielacz do kawy!
6.11.2020 21:07
#skinny food

Fit śmietanka do kawy? Tak można nazwać ten produkt od Skinny Food, choć śladu mleka w nim nie...

Skinny Food Hazelnut Creamer – zabielacz do kawy!

Hazelnut Creamer składem przypomina syropy zero i ma 4 kcal w 100ml. Zabielacz testowałem z kawą jako alternatywa dla mleka. Poniżej moja recenzja Skinny Food Hazelnut Creamer!

Makroskładniki (100g): 4 kcal 0B|0T|0W
Skład: woda, błonnik cytrusowy, guma ksantanowa, aromaty, sól, kwas cytrynowy, sukraloza, sorbinian potasu, benzoesan sodu, dwutlenek tytanu, karoteny

Konsystencja zabielacza Skinny Food

Spodziewałem się czegoś lepszego! Creamer od Skinny Food to aksamitny, nieco gęstszy od mleka płyn. Można go porównać do szejka białkowego przygotowanego na mleku. Sama aplikacja też nie jest łatwa, bo korek to tzw. „niekapek”. Przy próbie dodania do kawy, łatwo nalać za dużo. Do nieidealnych należy też rozpuszczalność – ścinanie się zabielacza to jedna z cech, o których trzeba wspomnieć. Źle nie jest, ale dobrze też nie. Piątak!

Smak Skinny Food Hazelnut Creamer

Nazwanie tego płynu „hazelnut creamer” było naprawdę dużą przesadą. Smak orzechów laskowych jest słabo wyczuwalny. Tego ostatniego słowa nie można jednak powtórzyć w przypadku słodkości i kwaskowatości – one zaznaczają się od początku. O ile jestem fanem słodko-kwaśnych smaków, to nie w takim wydaniu. Taki smak kompletnie nie pasuje mi do zabielacza/śmietanki do kawy. Największą zaletą smaku jest złudna mleczna nuta, która przy tak niskich kaloriach wypada nieźle. Ogólnie, dość słabo.

Podsumowanie

Jeżeli ktoś spytałby mnie o TOP1 fit produkt w rankingu bezużyteczności, to Skinny Food Hazelnut Creamer chyba zająłby pierwsze miejsce. Bardzo średni zarówno w konsystencji, smaku, jak i cenie. Nie polecam kupować, mleko 0.5% jest lepsze!

Cena: ~22 zł (Strefa Mocy)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]