ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Skinny Food Apricot Jam – dżem 37 kcal!
27.10.2020 00:20
#skinny food

To już piąta wersja smakowa dżemu do Skinny Food! Zbliżam się zatem do przetestowania wszystkich – zostanie jeszcze...

Skinny Food Apricot Jam – dżem 37 kcal!

To już piąta wersja smakowa dżemu do Skinny Food! Zbliżam się zatem do przetestowania wszystkich – zostanie jeszcze pomarańcza. Dziś jednak piszę o Skinny Food Apricot Jam, czyli dżemie z moreli. Tak samo jak inne smaki, ma 37 kcal w 100g i 4 rodzaje słodzików. Więcej zdradzam poniżej!

Makroskładniki (100g): 37 kcal 0.3B|0T|24.3W
Skład: morela (65%), erytrytol, sukraloza, glikozydy stewiolowe, neotam, inulina, pektyna, kwas cytrynowy

Konsystencja dżemu Skinny Food

Podobna do klasycznego dżemu z kawałkami owoców. Skinny Jam wyróżnia jedynie mniej zbita konsystencja. Takie, a nie inne cechy są zasługą m.in wysokiej zawartości moreli. Owoce stanowią w tym produkcie aż 65% składu – dzięki temu jest lekko „mięsisty”. Konsystencja idealna do wszystkiego!

Smak Skinny Food Apricot Jam

Czy tylko mi morele w przetworach mega przypominają brzoskwinie? Podobnie jest i tutaj! Myślę, że każdy fan brzoskwiń w formie dżemu, polubi również morelę. Nie ma tutaj żadnej goryczki, kwaśnego smaku, czy innych nienaturalnych posmaków. Mamy po prostu smak „morelobrzoskwiń” i dużą słodkość. Tę ostatnią można stawiać na równi z dżemami wysokosłodzonymi. To kolejny Skinny Food Jam, który musi dostać taką notę. Zasługuje!

Podsumowanie

Wysokie oceny dla dżemów od Skinny Food pokazują jak bardzo lubię owoce! Morelowa wersja wypadła idealnie w konsystencji i znakomicie w smaku. Myślę, że niejedna osoba zestawi ten smak z brzoskwiniami – jest naprawdę podobny. Gdyby tylko Skinny Food Apricot Jam był tańszy – kosztuje mało kalorii, ale za dużo złotówek!

Cena: ~22 zł (Strefa Mocy)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]