ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
All Nutrition Sauce Zero Milky Choco Balls – hit czy kit?

Syrop 0 kcal o smaku śniadaniowych mleczno-czekoladowych kuleczek od All Nutrition jest najciekawszym z jakim dotychczas się spotkałem.

All Nutrition Sauce Zero Milky Choco Balls – hit czy kit?

Dwu smakowe płatki Nesquick zna chyba każdy, a ten produkt ma właśnie je przypominać. Jego pierwszą zaletą jest fakt, iż poza licznymi aromatami i zagęszczaczami w składzie zawiera kakao o obniżonej zawartości tłuszczu. Wraz z barwnikami nadaje ono syropowi brązowego koloru, ale także czekoladowego smaku. Śmietanka także jest odczuwalna, ale jej dość chemiczny aromat nie wpływa pozytywnie na cały produkt. Poza tym, w porównaniu do większości syropów na rynku, ten cechuje się małą słodkością oraz pozostawia po sobie mdły posmak. Muszę przyznać, że te wszystkie wady najbardziej dawały się we znaki przy pierwszym spróbowaniu, bo po schłodzeniu i kilku kolejnych próbach syrop był już w miarę akceptowalny. Bez problemu dokończyłem całą butelkę, jednak Sauce Zero Milky-Choco Balls nie zagości ponownie w moim internetowym koszyku.

Cena: ok. 15 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]