ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Rule1 Whey Blend Chocolate Fudge – już trzeci smak!
9.07.2020 10:56
#rule1 #strefa mocy

Odżywek Rule1 Proteins używam ostatnio najczęściej! Za nami recenzje już 3 smaków, w tym dwóch Whey Blend.

Rule1 Whey Blend Chocolate Fudge – już trzeci smak!

Był to Lightly Salted Caramel i Fruity Cereal – mix WPC, WPI i WPH. Tym razem testuję Chocolate Fudge. Jak te smaki ze sobą współgrają? Już Wam odpowiadam! Recenzja Rule1 Whey Blend Chocolate Fudge!

Makroskładniki (100g): 382 kcal 70.5B|5.9T|11.8W
Skład: wpc, wpi, wph, kakao alkalizowane, naturalne i sztuczne aromaty, lecytyna, guma ksantanowa i celulozowa, sukraloza

Rozpuszczalność

Wielu słów tu nie potrzeba! Rule1 Proteins to marka, którą zna każdy fitnessowy freak! Cieszy się świetną prasą w branży i ewentualne niedociągnięcia w tej kwestii byłyby niedopuszczalne. Mix białek nie tylko idealnie rozpuszcza się w płynach, ale i w posiłkach. Co ważne, ma też dobrą konsystencję – w składzie znajdziemy gumę ksantanową oraz gumę celulozową. Zagęstniki to ważny element białka. Nie mogę ocenić inaczej niż na dychę!

Smak

Na to liczyłem! Smak białka to bardzo zgrana para mlecznej czekolady i krówki. Ta druga przypomina tutaj w zasadzie karmel, ale nazwanie jej Fudge błędne nie jest. W składzie znajduje się kakao, a smak odżywki po wymieszaniu z nabiałem przypomina Nesquicka – piliście kiedyś? Akcent czekolady nie byłby jednak tak dobry, gdyby nie „krówka”. Nie od dziś wiadomo, że karmelowe nuty świetnie łączą się z kakao. Tak samo jest i tu! Dzięki mieszance tych smaków, mamy jeszcze większą słodkość, ale wciąż naturalny smak czekolady i karmelu. Oba są bardzo wyraźne i bez problemu rozpozna je każdy. Dla pewności, ich smak intensyfikuje szczypta soli – bez obaw, nienachalna. Cieszy też fakt, iż białko jest smaczne nawet z samą wodą. Ja najbardziej polecam z serkiem wiejskim.

Podsumowanie

Rule1 Whey Blend Chocolate Fudge to pospolite połączenie czekolady i krówki (karmelu). Pospolite może nie kojarzy się najlepiej, ale Whey Blend jest wyjątkiem. Jeśli ktoś kiedyś Wam powie, że mix 3 białek nie może być tak smaczny jak sam koncentrat, pokażcie mu Rule1!

Cena: ~99 zł za 941g (Strefa Mocy)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]