ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
RED Delight Praliny Kokosowe – tylko 43 kcal w sztuce!
16.11.2020 21:41
#red delight

Kokosowe fit praliny? Tak! To druga wersja smakowa tego produktu od RED Delight - pierwsza była orzechowa.

RED Delight Praliny Kokosowe – tylko 43 kcal w sztuce!

W bombonierce kryje się 12 pralin, a jedna ma tylko 43 kcal. Są słodzone erytrytolem, maltitolem, stewią i sorbiotolem. Jak wypadają RED Delight Praliny Kokosowe?

Makroskładniki (100g): 390 kcal 6.9B|28T|48W
Skład: maltitol, erytrytol, polidekstroza, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, lecytyna sojowa, E476, karagen, aromaty, stewia, syrop maltitolowy, tłuszcz palmowy, tłuszcze z nasion palmy, lecytyny słonecznikowe, mleko w proszku odtłuszczone, sorbitol, wiórki kokosowe 3,6%, lecytyny sojowe, E476, aromat

Konsystencja pralin Red Delight

Red Delight znów nie zawodzi! Konsystencja ich czekolad jest nieziemska biorąc pod uwagę niższą kaloryczność. To połączenie aksamitnej, rozpływającej się czekolady, z kremowym nadzieniem. To ostatnie jest wzbogacone o wiórki kokosowe (3.6%) i można je porównać do wnętrza pralin Raffaello. Nie jest to stałe, zbite nadzienie! To gęsta, ciągnąca pasta, która przebija wiele pralin z kalorycznością 500-600 kcal. Ideał, pasuje tylko dycha!

Smak pralin kokosowych RED Delight

Czy mnie zaskoczył? Nie, bo przyzwyczaiłem się już do świetnego smaku czekolady RED Delight. Taką mamy i tutaj! Znana z tabliczek, mini czekolad i pralin – intensywnie mleczna i bogata w słodycz. Przechodząc przez „blind test”, ciężko byłoby rozpoznać w niej aż o 35% niższą kaloryczność. Mleczna czekolada w tej wersji może rywalizować z tymi klasycznymi! A co z kokosem? On kojarzy mi się tutaj z kokosowymi nadzieniami z popularnych pralin. Środek jest wyraźnie kokosowy i mleczny. Jeżeli obawialiście się sztucznego smaku nadzienia, to możecie przestać. Świetne praliny!

Podsumowanie

Mleczne wersje produktów od RED Delight w mojej opinii dominują nad ciemnymi. RED Delight Praliny Kokosowe z dzisiejszej recenzji są tego kolejnym przykładem. Nadzienie i czekolada stanowią równo po 50%, a zawartość masy kakaowej to min. 25%, Minusem jest tu dodatek oleju palmowego. Poza tym bajka, polecam spróbować!

Cena: 15-19 zł (m.in Strefa Mocy, Kaufland, E.Leclerc)


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]