ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Real Pharm Peanut Creams – testuję 3 masła orzechowe!
24.11.2019 09:10
#masło orzechowe #real pharm

Dziś testuję kolejne nowości od Real Pharm! Tym razem są to mini kremy orzechowe w trzech rodzajach –...

Real Pharm Peanut Creams – testuję 3 masła orzechowe!

Dziś testuję kolejne nowości od Real Pharm! Tym razem są to mini kremy orzechowe w trzech rodzajach – nerkowce, migdały i orzechy laskowe. Ich oficjalna premiera na rynku miała miejsce 5 września. Nieco ponad dwa tygodnie później, dzielę się z wami moją opinią. No to zaczynamy! Real Pharm Peanut Creams!

Peanut Cashew Cream

Makroskładniki (100g) : 553 kcal 18B|44T|30W

Konsystencja – nerkowce są bardzo dobrze zmielone i ta cecha niesie ze sobą kolejne korzyści. Dzięki niej masło jest kremowe, półgęste i co za tym idzie idealne jako smarowidło i dodatek do owsianki – 10/10 ☑
Smak – nerkowce to moje ulubione orzechy, więc werdykt nie mógł być inny! Ich zmielona forma również mnie nie zawiodła. Krem cechuje się naturalnie słodkim smakiem nerkowców, któremu nie towarzyszy żadna goryczka. Lubicie te orzechy ? Peanut Cream od Real Pharm posmakuje wam jeszcze bardziej – 10/10.

Peanut Almond Cream

Makroskładniki (100g) : 572 kcal 20B|52T|20.5W

Konsystencja – jak możecie zobaczyć na wideo, jest nieco mniej gęsta i kremowa od swojego poprzednika. W strukturze można także wyczuć małe kawałki skórki migdałów. Odejmuję za nie jeden punkt – 9/10.

Smak – migdały także bardzo lubię! Na szczęście w procesie mielenia nie straciły one na swoim smaku. Tym razem nie jest on już słodki i można określić go jako stonowany. Ten smak urozmaici nie tylko słodkie dania, bo do wytrawnych również pasuje świetnie – 8.5/10.

Peanut Hazelnut Cream

Makroskładniki (100g) : 709 kcal 15B|65T|16W

Konsystencja – najrzadsza z całej trójki, ale nadal bardzo dobra. Sprawdzi się przede wszystkim jako składnik koktajli czy polewa do omleta. Poza tym, jest najbardziej tłusta ze wszystkich kremów – 8/10.

Smak – nie jestem do niego przyzwyczajony. Orzechy laskowe moim zdaniem lepiej smakują w stałej formie. Jako krem 100% są dość gorzkie i polecam je tylko konserom. Taka natura orzechów laskowych. Nie wypadają źle, ale od pozostałych dwóch wersji znacząco odbiegają. Tylko szóstka! – 6/10.

Cena : 19 zł (Real Pharm Nutrition)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]