ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Real Pharm Peanut Butter Crunch – masło orzechowe 100%
11.11.2019 09:14
#masło orzechowe #real pharm

Ostatnio dużo tu kremów, dipów i masłeł, ale przyznaję, że obok batonów proteinowych to właśnie je lubię testować...

Real Pharm Peanut Butter Crunch – masło orzechowe 100%

Ostatnio dużo tu kremów, dipów i masłeł, ale przyznaję, że obok batonów proteinowych to właśnie je lubię testować najbardziej. Dziś pod lupę trafia masło orzechowe crunch! od Real Pharm Nutrition.

Makroskładniki (100g) : 560 kcal 19B|46.1T|19.2W (5.5g cukrów prostych)
Skład : prażone orzechy ziemne (100%)

Konsystencja masła orzechowego Real Pharm

Podobnie jak większość maseł orzechowych 100% nie jest ani zbita ani lejąca – u mnie najlepiej sprawdza się w owsiance, ale jako smarowidło do wafli czy polewa do omleta też będzie w porządku. Dwa punkty odejmuję za kawałki orzechów – moim zdaniem mogłyby być trochę większe jak na wersję „crunchy”.

Smak Real Pharm Peanut Butter Crunch

Mam szczęście, bo na niedobre masło orzechowe 100% jeszcze nie trafiłem, a z obserwacji wiem, że te same orzechy potrafią różnie smakować. Tym tutaj ciężko cokolwiek zarzucić – nie zostawiają po sobie goryczki, ale za to charakterystyczny, delikatnie słodki posmak.

Podsumowanie

Należę do tych osób, które mogłyby wyjadać masło orzechowe łyżeczką ze słoika, więc takie rezcenzje to dla mnie czysta przyjemność. Real Pharm nie zawiódł, a jedyne co zmieniłbym w tym produkcie to wielkość pokruszonych orzechów – napis „crunch!” zobowiązuje.

Cena: ok. 30 zł (Real Pharm)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]