ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Real Pharm Fusion Whey – białko z kawałkami owoców

Tego na tym profilu jeszcze nie było! Real Pharm Fusion Whey to połączenie WPC i WPI w równym...

Real Pharm Fusion Whey – białko z kawałkami owoców

Tego na tym profilu jeszcze nie było! Real Pharm Fusion Whey to połączenie WPC i WPI w równym podziale 50 na 50. To rzadkość wśród odżywek białkowych, bo prawie zawsze izolat stanowi mniejszość. Pierwsze zdanie odnosiło się jednak do czegoś innego. Miałem bowiem na myśli małe kawałki owoców, które znajdują się w serii Fusion Whey. Dzisiaj jest to ananas, a oficjalna nazwa smaku to White Chocolate with pineapple pieces. Zapraszam na test!

Makroskładniki (100g): 393 kcal 82B|2.3T|11W
Skład: koncentrat białek serwatki 50%, izolat białek serwatki 50%, sukraloza, acesulfam-k, aromaty, aromaty, barwniki, guma ksantanowa, dwutlenek krzemu

Rozpuszczalnosć

Jeżeli ktoś zakupił tę odżywkę w ciemno, to może mu się wydawać słaba. Sęk jednak w tym, że taka nie jest. Widoczne po wymieszaniu proszku z płynem grudki, to nic innego jak kawałki owoców. Tu jest to akurat liofilizowany ananas. Żadnych zastrzeżeń do rozpuszczalności nie mam, bo spełnia moje wysokie oczekiwania. Konsystencja jest zaś zależna od rodzaju płynu. Jeżeli trzymamy się identycznych proporcji, to z mlekiem odżywka będzie gęstsza niż z wodą. Poza tym muszę zaznaczyć, że owoce nie są twarde i same się rozpuszczają. Sprawdzają się w owsiance.

Smak

Próbowaliście Pina Colady? Pytam, bo ten smak mi o niej przypomina. Niezależnie od tego czy rozpuszczamy proszek z wodą czy mlekiem, Fusion Whey cechuje się dużą słodkością. To jest pierwsza zaleta, ale dla mnie ważna. Poza tym mamy mocno mleczny smak, w którym przeważa biała czekolada. Jeśli piliście wcześniej odżywki o tym smaku, to na pewno ją rozpoznacie. Białko nie byłoby jednak tak smaczne, gbyby nie liofilizowane kawałki ananasa. Dodają one kontrastu, którym jest kwaskowatość i podkręcają słodkość. Egzotyczny smak! Najlepiej smakuje, gdy odżywka jest schłodzona.

Podsumowanie

Real Pharm Fusion Whey nowym hitem? Po recenzji jednego smaku ciężko to jeszcze potwierdzić, ale zapowiada się świetnie. Duży plus leci także za pokazanie badań od niezależnego laboratorium Hamilton.

Cena: 59 zł za 600g (Real Pharm)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]