ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Propercorn Sour Cream & Black Pepper – smakowy fit popcorn!
29.10.2019 05:35
##popcorn #zabka

W ostatnich tygodniach w Polsce pojawia się coraz więcej nowości, a jedną z nich jest poporn od Propercorn.

Propercorn Sour Cream & Black Pepper – smakowy fit popcorn!

U nas można go dostać w dwóch wersjach smakowych, a ja dziś podzielę się swoją opinią na temat kwaśnej śmietanki z czarnym pieprzem. Wartości odżywcze jednej paczki tej przekąski (zaledwie 20g) to : 96 kcal, 4.9g tłuszczów, 10.3g węglowodanów oraz 1.7g białka.

Wbrew pozorom składniki popcornu wyglądają przyzwoicie – pelnoziarniaty popcorn stanowi 69%, przyprawy są naturalne, nie ma oleju palmowego, a ilość cukru znikoma (0.7g cukrów prostych w opakowaniu). Przekłada się to na niechemiczny, delikatny smak słono-kwaśnej śmietanki, któremu towarzyszy odczuwalny przede wszystkim w posmaku pieprz. Mnie takie połączenie bardzo pasuje i przywołuje na myśl wafle Good Food Sour Cream & Onion, które kiedyś dość często gościły w moim jadłospisie. Jeśli chodzi o strukturę, to tu także nie mogę się do niczego przyczepić – popcorn jest chrupiący i nieprzesadnie tlusty, czyli taki jaki być powinien.

Podsumowując, nowość z zachodu zaskoczyła mnie pozytywnie niemal pod każdym względem – oryginalny, świetny smak idzie w parze z akceptowalnym składem, a jedyne do czego mogę się przyczepić to stosunek gramatury paczki (20g) do ceny 2.99 zł.

Cena: ok. 3 zł (Żabka, Freshmarket)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]