ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Power Water’s Organic Caffeine – woda z kofeiną!
30.09.2019 04:28
#fit recenzje #power waters

Mango – napój niegazowany na bazie wody źródlanej z dodatkiem kofeiny z ziaren zielonej kawy. Tak Power Water’s...

Power Water’s Organic Caffeine – woda z kofeiną!

Mango – napój niegazowany na bazie wody źródlanej z dodatkiem kofeiny z ziaren zielonej kawy. Tak Power Water’s jest opisywany przez producenta. W jej skład wchodzą : woda źródlana, naturalny aromat mango, kwas cytrynowy, sukraloza oraz kofeina organiczna. Zawartość tej ostatniej to 22mg/100ml. Cała butelka to aż 110mg kofeiny, co odpowiada ok. 350 ml gazowanego napoju energetyzującego. Moim zdaniem to dobry wynik. Smak owoca jest naturalny, lekko słodki i łatwy do rozpoznania. Mnie Power Water’s mango bardzo smakuje i na pewnie jeszcze kiedyś go kupię.

Pink grapefruit – przy kolejnej wersji smakowej warto wspomnieć, iż napój ma także właściwości hipotoniczne – dobrze nawadnia i szczególnie da się to odczuć podczas treningu. Aromat różowego grejpfruta daje o sobie znać zarówno w zapachu, jak i smaku. Wydaje mi się jednak, że jest trochę mniej słodki niż wersja mango. A jak z działaniem kofeiny w napoju ? Powoduje lekkie pobudzenie, podobne do tego jakie występuje po wypiciu kawy lub zwykłego energetyka. Tym samym Power Water’s może być ich smaczną i wygodną alternatywą. U mnie sprawdza się świetnie.

Cena : ok. 5 zł

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]