ROK FITATU PREMIUM 20% TANIEJ NA KOD „FITRECENZJE20” [TUTAJ]
Potato Snacks with Salt – mają świetny skład!
26.10.2019 04:39
#biedronka

Snacki ziemnianaczne na tle tego typu przekąsek wyróżniają się przede wszystkim krótkim składem oraz bardzo dobrymi wartościami odżywczymi.

Potato Snacks with Salt – mają świetny skład!

Paczka 60g zawiera 210 kcal, 0.2g tłuszczów, 50g węglowodanów oraz 1.2g protein. Zaskakująco mała ilość białka spowodana jest faktem, iż snacki składają się ze skrobii, płatków oraz granulatu ziemniacznago. Całość uzupełnia duża ilość soli (2.1%).

Nie ma co ukrywać, że dość ubogi i mało różnorodny skład przyczynia się do przeciętnego i trochę nijakiego smaku. Mimo, że producent nie pożałował soli, nie jest ona mocno wyczuwalna, a snacki na siłę można porównać do prażynek lub popcornu. Struktura przekąski do idealnych również nie należy, na początku wydaje się być chrupiąca, ale po chwili staje się gumowata i sprawia zgubne wrażenie nieświeżości. Największą zaleta „Potato snacks” to bez wątpienia duża objętość przy jednoczesnej niskiej kalorycznośći – jak możecie zobaczyć na drugim zdjęciu, jedno opakowanie wypełnia całą miskę.

Podsumowując, snacki same w sobie wypadają po prostu słabo i myślę, że zdecydowanie lepiej sprawdzą się chociażby jako słony dodatek do owsianki.

Cena: ok. 3 zł (Żabka, Freshmarket)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. [więcej]