Po Prostu Naturalnie Kawa Toffifee

Po Prostu Naturalnie Kawa “Toffifee” – piję i testuję!

Kawy mogę testować w nieskończoność! W dzisiejszej recenzji Po Prostu Naturalnie Kawa “Toffifee” – siedemnasty smak od Po Prostu Naturalnie. Jego oficjalna nazwa to jednak Toffi & Orzech & Czekolada. Mieliście okazję pić? Poniżej moja opinia.

Makroskładniki (100g): 0 kcal 0B|0T|0W
Skład: kawa rozpuszczalna, aromat

Jak testuję rozpuszczalne kawy od Po Prostu Naturalnie?

Czubata łyżeczka kawy (5g), 160-180 ml wody, 80-100 ml mleka oraz 4-5 słodzików.

Smak kawy Po Prostu Naturalnie Toffifee

Jeden z najlepszych! Najbardziej czuć tutaj toffi i nie jest to zaskoczenie. Karmelowe aromaty dotychczas bardzo dobrze się sprawdzały w połączeniu z kawą i tu jest tak samo. Toffi zyskuje na smaku po dodaniu mleka i słodzika – w takim połączeniu zawsze polecam pić aromatyzowane kawy. A jak z orzechami i czekoladą? Są wyczuwalne, jednak nie tak bardzo jak toffi. Spośród tych dwóch, czekolada wypada korzystniej. To ten sam aromat, co z kawy “mleczna czekolada“. Aromat orzecha można uznać za delikatny akcent, który nie psuje świetnej kompozycji toffi i czekolady. Czy można mówić o kawie o smaku Toffifee? Do tego jeszcze brakuje, ale ten mix i tak super się spisał! Można sięgać bez obaw o nienaturalny smak.

Podsumowanie

Po Prostu Naturalnie Kawa “Toffifee” od teraz będzie jedną z moich TOP w rankingu tej firmy. Na szczycie wciąż pozostają: Pralinki Kokosowe, Masło Orzechowe i Ciasteczko z Karmelem. Te trzy dostały ode mnie 10/10! Recenzje kolejnych smaków już wkrótce. Zostało jeszcze wiele do wypicia!

Cena: 29.99 zł (Po Prostu Naturalnie)

  • 8.5/10
    SMAK - 8.5/10
8.5/10
Sending
User Review
0/10 (0 votes)

Leave a Reply

%d bloggers like this: